Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
(23-01-2018 11:22) #2

RE: Ślub

Zmysłowe spotkanie z efektowną kobietą? To możliwe. Na http://watford-escort-girls.com znajdziesz ofertę wielu atrakcyjnych dziewczyn, które chętnie spełnią Twoje najskrytsze fantazje i oczekiwania. Wybierz dziewczynę i spędź z nią pełne przyjemności chwile we dwoje.


(15-02-2018 13:51) #3

RE: Ślub

ja jestem po ślubie pół roku i niedawno wróciliśmy z moim mężem z podróży poślubnej. Niestety, wcześniej nie mogliśmy sobie pozwolić na żaden miesiąc miodowy, między innymi z tego względu, że mieliśmy w robocie nawał pracy. Na szczęście teraz sytuacja została opanowana i mogliśmy spokojnie wyjechać na podróż do Hiszpanii. A co do ślubu i wesela, to zgromadziliśmy około 40 gości, tylko ci najważniejsi, dodatkowo skorzystaliśmy z pomocy - http://niezapomnianachwila.pl/ wszystko wyszło całkiem zgrabnie


(23-02-2018 17:46) #4

RE: Ślub

My jesteśmy w trakcie przygotowań ślubnych i powiem Wam, że nie sądziłam, że to będzie takie stresujące. Stres zaczyna się praktycznie od samego początku, kiedy trzeba wybrać dobrą salę weselną, gdzie wiemy, że będzie w pełni profesjonalna obsługa, dużo miejsca do tańczenia oraz smaczne jedzenie. Zaraz po sali z kolei trzeba szukać zespołu i kamerzysty. Nie każdy też sobie zdaje sprawę jak trudny i ważny jest wybór właśnie kogoś kto będzie nagrywał całe wesele. Widziałam dobrą ofertę na film ślubny kraków. Oferta zrobiła na mnie dobre wrażenie i widać, że w firmie pracują profesjonaliści, którzy zadbają o każdy szczegół.


(08-03-2018 13:01) #5

RE: Ślub

Stało się… Powiedziałam tak Wesoly. No i teraz jak się powiedziało „tak”, to trzeba szukać dobrego lokalu, orchestry, kamerzysty itp. Salę już chyba znalazłam, bo bardzo mi się spodobała w tej Exclusive Restauracji Pod Gigantami http://www.podgigantami.pl . Jest ona oryginalna, ładna i elegancka. Budowa pochodzi z XIX wieku, a jej tradycja oraz kultura zachowana jest do dzisiaj.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek