Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
(23-01-2018 11:22) #2

RE: Ślub

Zmysłowe spotkanie z efektowną kobietą? To możliwe. Na http://watford-escort-girls.com znajdziesz ofertę wielu atrakcyjnych dziewczyn, które chętnie spełnią Twoje najskrytsze fantazje i oczekiwania. Wybierz dziewczynę i spędź z nią pełne przyjemności chwile we dwoje.


(15-02-2018 13:51) #3

RE: Ślub

ja jestem po ślubie pół roku i niedawno wróciliśmy z moim mężem z podróży poślubnej. Niestety, wcześniej nie mogliśmy sobie pozwolić na żaden miesiąc miodowy, między innymi z tego względu, że mieliśmy w robocie nawał pracy. Na szczęście teraz sytuacja została opanowana i mogliśmy spokojnie wyjechać na podróż do Hiszpanii. A co do ślubu i wesela, to zgromadziliśmy około 40 gości, tylko ci najważniejsi, dodatkowo skorzystaliśmy z pomocy - http://niezapomnianachwila.pl/ wszystko wyszło całkiem zgrabnie


(23-02-2018 17:46) #4

RE: Ślub

My jesteśmy w trakcie przygotowań ślubnych i powiem Wam, że nie sądziłam, że to będzie takie stresujące. Stres zaczyna się praktycznie od samego początku, kiedy trzeba wybrać dobrą salę weselną, gdzie wiemy, że będzie w pełni profesjonalna obsługa, dużo miejsca do tańczenia oraz smaczne jedzenie. Zaraz po sali z kolei trzeba szukać zespołu i kamerzysty. Nie każdy też sobie zdaje sprawę jak trudny i ważny jest wybór właśnie kogoś kto będzie nagrywał całe wesele. Widziałam dobrą ofertę na film ślubny kraków. Oferta zrobiła na mnie dobre wrażenie i widać, że w firmie pracują profesjonaliści, którzy zadbają o każdy szczegół.


(08-03-2018 13:01) #5

RE: Ślub

Stało się… Powiedziałam tak Wesoly. No i teraz jak się powiedziało „tak”, to trzeba szukać dobrego lokalu, orchestry, kamerzysty itp. Salę już chyba znalazłam, bo bardzo mi się spodobała w tej Exclusive Restauracji Pod Gigantami http://www.podgigantami.pl . Jest ona oryginalna, ładna i elegancka. Budowa pochodzi z XIX wieku, a jej tradycja oraz kultura zachowana jest do dzisiaj.


(11-04-2018 19:22) #6

RE: Ślub

ja właśnie jestem na etapie końcowym planowania wesela. Ślub za 2 miesiące, wszyscy są tak zestresowani tym, bo co chwile jeszcze coć nam dochodzi, ale dobrze, ze zaczęliśmy się dużo wcześniej tym zajmować. Wcześniej to cały czas tylko meliska albo nervomix na nerwy żeby się uspokoić i spróbować ogarnąć to wszystko i jakoś się udało. Ja nie wyobrażam sobie z ukochaną osobą nie wziąć ślubu, to jednak taka tradycja już jest Wesoly


(18-04-2018 13:09) #7

RE: Ślub

Ja coraz poważniej myślę o ślubie ale trochę mnie przeraża organizacja tego całego przedsięwzięcia. Ostatnio koleżanka mówiła mi, że istnieją agencje, które zajmują się organizacją takiego wesela od A do Z. Z ich ofertą można zapoznać się na przykład tutaj. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek