Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Śmieszne smsy (16+)
(19-08-2011 21:25) #1

Śmieszne smsy (16+)

Pisownia oryginalna


Oko za oko, ząb za ząb, a czemu dupa za pieniądze.”

TWOJA TARYFA ZALEZY OD WIELKOSCI TWOJEGO ORGANU! IM KRUTSZY TYM TANIEJ!!! OD DZIS WIEC MOZESZ DZWONIC gratis!!!

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami i za siedioma górami miszkał krasnoludek. Wychodzi z domu i mówi: qrwa ale mam wszędzie daleko!

Blondynka dyktuje tresc telegramu:BLE BLE BLE.Pracownica poczty pyta:moze dopiszemy jeszcze jedno"BLE"?Po namysle blondynka mowi:Nie! to byloby bez sensu!

Przychodzi baba do lekarza i mówi:
-aa bardzo boli pies mnie ugryzł!!!!!!!!!
-Gdzie?
-Tam za rogiem koło poczty,



Bog stworzyl mnie, bo wie, co to piekno, a ciebie, bo... ma poczucie humoru Jezyk1

Chcę pójść z tobą do łóżka chcę z tobą spędzić dużo czasu i przyczepić się do ciebie przytulać się do twojego ciała ...... Twoja Grypa!!!!


Przepis na dziecko:
2jajka 4 kolana ucierac az powstanie piana odstawic na 9 m-cy i kupic wozek dzieciecy

Jaka jest pierwsza rzecz w życiu,jakiej uczy się mały Eskimosek?Nie jeść żółtego śniegu!

Jeżeli czujesz sie maly, smutny i bezuzuteczny, to pomysl, ze kiedys byles najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w grupie.

Za 30 sekund daj ekranik nizej...
za 30 sekund a nie z 5!!!
Teraz daj ekran nizej za minute..
E!!! to ty <tutaj bylo przeklenstwo> liczyc nie umiesz

Jeśli życie Ci zbrzydło a szkoła stała się piekłem, włóż głowę do kibla i pier...j się deklem!!!!!!!!!!

Dziękuje, ale nie umawiam się na randki w dni, których nazwy kończą się na -a lub –k.



Jestem sobie Talibanek mam granatów pełen dzbanek, atomową walizeczkę i wąglika probóweczkę...

Uwielbiam mieć go w ustach , jest taki czerwony i soczysty , CHOLERA DLACZEGO TEN ARBUZ MA TYLE PESTEK !!!!

To porwanie!
Porwaliśmy Twoją teściową.
Jeżeli do godz. 15.00 nie wpłacisz 15.000 dolarów -
sklonujemy ją!

jesli chcesz sex wybierz 1, jesli analny wybierz 2,jesli francuski wybierz 3, a jesli chcesz te trzy na raz wybierz moj numer.

Za 30 sekund daj ekranik nizej...
za 30 sekund a nie z 5!!!
Teraz daj ekran nizej za minute..
E!!! to ty <tutaj bylo przeklenstwo> liczyc nie umiesz

Nie jestem mądry jak Szarik,ani też silny jak Gustlik,ani piękny jak Janek ale za to mam lufe jak Rudy Wesoly

Trzy ukochane zwierzeta kobiety:norki w szafie, jaguar w garazu i osioł, ktory na to wszystko zarabia.

Dziekujemy za skorzystanie z uslugi: POBUDKA SMS-EM O 6.00 RANO Tylko szybciutko ... szybciutko ...bo juz 10-ta !



Jaki jest szczyt głupoty?Przejść w turbanie po Manchatanie.

1 urodzilem sie poto zeby zyc zyje poto by pjc pije poto zeby pasc padam poto zeby wstac wstaje poto zeby chlac

Nie będę z tobą konwersowaponieważ egzystujesz w brodziku intelektualnym, który koliduje z moimi imperatywami, a poza tym nie rozumiesz idei koncepcji założeń!!


W dzisiajszych czasach badania naukowe dowodza iz, ludzie ktorzy sa slabi w lozku i uprawiaja malo seksu trzymaja telefon w prawej rece czytajac SMSy


2 Trzy etapy w zyciu kobiety:
1.Pampers.
2.Always.
3.Corega Tabs.
Trzy etapy w zyciu mezczyzny:
1.Chce ja miec!!!
2.Mam ja!!!
3.Mam jej juz dosc!!!!

Przylecieli Polacy samolotem do Korei, Engel podchodzi do pilota i mowi:
- nie wylaczaj silnika


3 Najkrótszy dowcip - "Polska GOLA"

Jesteś niesamowity !!! Wspaniały !!! Cudowny !!! Boski !!! Genialny !!! Najcudowniejszy na całym świecie !!! Co rano powinieneś mi to mówić ... Twój telefon



4 Jak powstaje pomnik? 1.Maly model 2.Odlew 3.Obrobka dlutem 4.Gladzenie 5.Odsloniecie 6.Przemowienie7.Kolacja. A jak powstaje czlowiek? ODWROTNIE!

Wiesz jak się robi głupie dzieci?Nie?To zapytaj się rodziców!

5 A swistak siedzi
...................................................
Bo sreberka byly kradzione!!

Dlaczego Hitler popełnił samobójstwo?..........................bo dostał rachunek za gaz !

Ulubione danie blondynki? Danie dupy..

6 Jak najszybciej nauczyć Anglika jezyka polskiego? Nauczyć go prawidłowej wymowy zdania: Tea who youjeah bunny!

7 Pamiętaj kolego żadna kobieta nie da Ci tego co Ci dadzą klocki LEGO!!!!!!

OD : Anonim
DO : CIEBIE
TEMAT: SmS
TREŚĆ: NIE MA BO PO CO!?
PODPIS: ZABRAKŁO MIEJSCA.

Kobieta jest jak tajfun.Zjawia się ciepła i wilgotna,odchodząc zabiera dom i samochód.Zresztą czy można ufać komuś kto 5 dni krwawi i nie umiera?

8 KOCHAJ DESZCZ- TYLKO ON NA CIEBIE LECI..

Dlaczego blondynki nie stekaja w trakcie sexu? Bo zawsze zapominaja tekstu.

9 Lekarz do pacjenta: Niech pan pamięta - alkohol jest pana największym wrogiem.
pacjent : Ja tam nie jestem tchórzem

Czym się różni MĘŻCZYZNA od PLEMNIKA??? NICZYM! Tylko jeden na milion może stać się CZŁOWIEKIEM.

Znasz bajke o 5 misiach ? 1. Rozbierz misie 2. Poluz misie 3. Oddaj misie 4. Ubierz misie 5. Wynos misie.

Jak sobie poscielisz to... mnie zawolaj !

Czy wiesz co dobrze na Tobie wyglada ? JA !!!

Jeden papieros skraca życie o 9 minut. Seks przedłuża zato o 15. Walczcie seksem o swoje życie.

Nie pij WODY!!! Ryby sie w niej piep*yly!!!

10 To KOT jest KOT dobry KOT sposób KOT zeby KOT, idiota KOT, byl KOT, zajety KOT, przez KOT, co najmniej KOT, 20 KOT sekund KOT. Teraz przeczytaj to bez slowa KOT

KONSTANTYNOPOLITANECZKA.... Jezeli w ciagu 20 sekund nie podasz dluzszego slowa w jezyku polskim towylaczymy Ci telefon!!!

I love you. I love you. I love you. I love you. I love you. I love you. I love you. I love you. I love you. I love you. I love you. Hi. I am virus. I love you

Badz radosny,energiczny jak wibrator elektryczny!

Od czego blondynka ma spuchnięte wargi??? od zdmuchiwania żarówki

jestes jak slonce nie idze na ciebie patrzec



Sex is like NOKIA(connecting people) like NIKE (just do it) like PEPSI (ask for more) like COCA COLA(enjoy)send this SMS to 3friend or u wil have 3years bed sex

Operator Sieci: Autodestrukcja Twojego telefonu nastapi za 3... 2... 1...

Twoje darmowe sms-y zostały zkasowane i przekazane na cele charytatywne.Serdecznie dziękujemy

Tu sieć Idea POP!
Wygrałeś doładowanie konta o wartości 100 zł.
GRATULUJEMY!!!

Durex informuje, że twoje narodziny były wynikiem wady fabrycznej. Prosimy szybko zgłosić się do szpitala celem uśpienia. Dziękujemy!

BBC News :
Andrzej Leppyr
planuję kolejną blokadę drogi.
Przy twoim garażu!

UWAGA!!!
Rozpoczął sie
proces autodestrukcji!
Proszę wyłączyć telefon bo wybuchnie!!

Droga Aorto!
Kocham Cię! Jestem przy tobie zawsze.....nie nogę bez ciebie istnieć
Serce

REKLAMA:Nie trac czasu na lotnisku! Z America Airlines dolecisz prosto do BIURA!

Jestem cudowny, wspaniały lubię czuć twój nacisk lubię, gdy pragniesz przyspieszać wtedy wiem ile mam wciągnąć paliwa. Twój polonez.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek