Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Życie na innych planetach?
(04-08-2010 11:21) #1

Życie na innych planetach?

Jak myślicie, czy jeszcze gdzieś w galaktyce jest coś żywego, oprócz na ziemi?

Myślę, że jest to niemożliwe ze względu na warunki jakie tam panują, tylko na Ziemi może istnieć życie Oczko


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(14-02-2011 18:01) #11

RE: Życie na innych planetach?

Moje zdanie: istnieją (zresztą wyróżniamy już ponad 20 ras obcych Wow).

Nie wiem dlaczego wiele osób mówi, że to nie możliwe, ze względu na warunki. Myślą, że muszą być tak samo zbudowani jak ludzie i zwierzęta.

A przecież mogą, np.: wytrzymywać 500+ st. C, nie potrzebować H²O, itp. To są tylko przykłady, po prostu chodzi o to, że mogą być całkowicie inni od nas... .


(22-02-2011 15:52) #12

RE: Życie na innych planetach?

Ludzie sądzą, że życie może istniej tylko w tak zwanej "Złotym obszarze''. W układzie słonecznym rozciąga się ona od Ziemi do Marsa. Istnieje też wiele kontrowersji nt. Marsa, ponieważ jest to jedyna planeta, na której zdaniem naukowców, może istnieć życie (na Wenusie nie może podobno istnieć życie ze względu na duży skład Co² w atmosferze). Odnośnie Marsa, znaleziono skamieniałość, która odwzorowuje podział komórki Wesoly. Sądzę, że nie jesteśmy jedyną "żywą" planetą.

(14-02-2011 18:01)Michał napisał(a):  A przecież mogą, np.: wytrzymywać 500+ st. C, nie potrzebować H²O, itp. To są tylko przykłady, po prostu chodzi o to, że mogą być całkowicie inni od nas... .
Zgadzam się ^^.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek