Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości10 najbardziej irytujących budzików
(29-08-2009 17:45) #1

10 najbardziej irytujących budzików

Jak wiadomo - zadaniem budzika jest obudzić śpiącego. Czasem, tym największym śpiochom zwykły budzik nie starczy - machną ręką, wyłączą i będą spali nadal. Poniżej 10 budzików, których wyłączenie nie jest takie proste.
[Obrazek: 1.jpg]
Sfera Alarm Clock zwisa z sufitu na lince. Kiedy włączy się alarm można go wyłączyć dotykając kuli, delikatnie ją uderzając, przekręcając jej połówki lub ściskając je. To wyłączy sygnał na 10 minut, ale sama sfera podjedzie trochę do góry. Przy każdym kolejnym sygnale alarmowym trzeba więc podnieść się nieco wyżej. Kiedy budzik dojedzie do samego sufitu nie ma wyjścia -- trzeba się podnieść z łóżka i ściągnąć kulę na sam dół. To wyłączy alarm na stałe.
[Obrazek: 2.jpg]
Puzzle alarm clock w momencie włączenia alarmu rozrzuca po pokoju 4 kawałki puzzli. Alarm nie wyłączy się, dopóki nie pozbierasz ich wszystkich i nie ułożysz w budziku.

Cena -- 97$.
[Obrazek: 3.jpg]
Nooby To pierwszy budzik z własną osobowością. Jeśli chcesz sprawdzić, na którą godzinę ustawiony jest alarm -- po prostu go pytasz. Kiedy nadejdzie ta "najprzyjemniejsza" godzina zacznie budzić miłymi słowami. Kiedy go zignorujesz i się nie podniesiesz, stanie się mniej przyjemny, serwując coraz bardziej ordynarne teksty. Kiedy już sie zdenerwujesz i chwycisz go za "szyję", wyczuje, że nie jesteś w nastroju i się zamknie na stałe.

Cena -- 29,95$.
[Obrazek: 4.jpg]
CLEAR SOUNDS Wake &Shake oferuje połączenie zestawu głośnych tonów, lampy stroboskopowej oraz wibrującego spodka, który można włożyć pod poduszkę albo pod materac. Wszystko to razem zapewni dodatkowe doznania w czasie budzenia). Dodatkowo budzik potrafi w ten sposób poinformować o dzwoniącym telefonie.

Cena -- 59,95$.
[Obrazek: 5.jpg]
Anemone clock dudni, kiedy włącza się alarm. Dodatkowo podskakuje na wszystkie strony, oddalając się od łóżka. Kiedy w końcu wstaniemy i złapiemy go w ręce, on trzęsie się nadal, co utrudnia znalezienie przycisku wyłączającego alarm.
[Obrazek: 6.jpg]
KUKU alarm clock w momencie włączenia alarmu, składa 5 jajek. Alarm nie wyłączy sie, dopóki ich nie pozbierasz i nie włożysz z powrotem do budzika. A jeśli jedno z jajeczek potoczy się pod łóżko -- cóż... Pobudka będzie o wiele ciekawsza.

Cena -- 29.95$
[Obrazek: 7.jpg]
The Drill Sergeant alarm clock to wydający rozkazy sierżant. Po prostu nie możesz ich zignorować. Kiedy jesteś poza służbą, jako sygnał alarmowy możesz ustawić radio. Wbudowany w podstawkę wyświetlacz pokazuje aktualna godzinę, datę oraz godzinę budzenia.

Cena -- 19.98$
[Obrazek: 8.jpg]
Blowfly alarm clock ucieka ze swojego spodka, lata po pokoju i wydaje irytujące dźwięki. Żeby go wyłączyć musisz go złapać i odstawić na jego miejsce.

Cena -- 25$.
[Obrazek: 9.jpg]
Sonic Alarm nie służy do budzenia samego siebie. Ten budzik służy do brutalnego obudzenia innej osoby. Wyciągnij zawleczkę, wrzuć komuś do pokoju i zamknij drzwi. Po chwili rozlegnie się bardzo głośny dźwięk. Ofiara budzenia nie dość, że musi się podnieść, to w dodatku musi znaleźć zawleczkę, żeby wyłączyć alarm. Idealne dla rodziców, którzy mają dzieci-śpiochy.

Cena-- 9.49$
[Obrazek: 10.jpg]
Clocky w momencie włączenia alarmu zaczyna uciekać po całym pokoju, szukając sobie kryjówki. Jeśli chcemy znowu mieć ciszę -- musimy go poszukać i wyłączyć.

Cena -- 50$.


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(07-10-2011 20:55) #2

RE: 10 najbardziej irytujących budzików

Ten przed ostatni budzik jest świetny. Musze sobie taki kupić i co ranka w ten sposób budzić rodzeństwo


(10-10-2011 20:37) #3

RE: 10 najbardziej irytujących budzików

Zgadzam się, budzik na pozycji nr 9 jest świetny Zęby


(10-10-2011 21:39) #4

RE: 10 najbardziej irytujących budzików

a mi się podoba budzik
[Obrazek: 5.jpg] Wesoly.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek