Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości10 najbardziej perwersyjnych fetyszy
(29-09-2010 13:41) #1

10 najbardziej perwersyjnych fetyszy

Są osoby, którym do osiągnięcia pełnej satysfakcji seksualnej potrzebny jest specjalny bodziec. Niektórzy traktują go jako dodatek lub urozmaicenie, dla innych szczytowanie bez jednej z takich form pobudzenia nie jest możliwe.

W przypadku tego zjawiska, nie są znane ograniczenia. Elementem stymulującym stać się może praktycznie wszystko: sytuacja, przedmiot czy nawet wydaliny. Takie zjawisko nazywane jest fetyszyzmem, a element, który odpowiada za pobudzenie - fetyszem.

Według niektórych opracowań, fetyszyzm jest rodzajem zaburzenia preferencji seksualnych. Ciekawostką jest to, że dotyka ono głównie mężczyzn.

Prezentujemy listę 10 najdziwniejszych fetyszy, a osobom szczególnie wrażliwym, odradzamy dalszą lekturę.

10. Agorafilia

Fetyszem staje się tutaj miejsce publiczne. Osoby, które upodobały sobie agorafilię, odczuwają pełną satysfakcję seksualną jedynie w miejscach takich jak: dworce, przymierzalnie w sklepach czy windy.

9. Podofilia

Jest to fetyszyzm stóp. Podniecenie wynika w tym przypadku głównie z obcowania ze stopami partnera seksualnego. Kontakt z nimi może przejawiać się w różnych formach: przez dotyk, wąchanie czy całowanie.

8. Endytofilia

Osoby, które "cierpią" na endytofilię osiągają spełnienie tylko wtedy, gdy podczas zbliżenia ich partner jest ubrany "od stóp do głów".

7. Dendrofilia

Niektóre osoby, chcąc zmniejszyć swój popęd seksualny zaczynają myśleć o takich rzeczach jak drzewa, ale są również ludzie, którym na widok drzewa zaczyna gotować się krew w żyłach. W przypadku dendrofilii, to właśnie drzewo jest fetyszem.

6. Akrotomofilia

W przypadku osób, których dotyczy akrotomofilia, spełnienie seksualne możliwe jest wówczas, gdy obcują one z osobami pozbawionymi kończyn, np. w wyniku amputacji.

5. Arachnefilia

Większość osób na sam widok pająka drży, ale są również ludzie, których wszelkie uciechy seksualne są związane właśnie z tymi stawonogami.

4. Mysofilia

W przypadku mysofilii fetyszem jest brud i wszystko, co z nim związane. Pobudzająco może działać w takim wypadku brud własny albo partnerki. Osoby, które podnieca brud, mogą odczuwać pobudzenie także podczas wąchania brudnych majtek. W Japonii wąchanie używanych majtek jest na tyle popularne, że przez jakiś czas można było je nabywać nawet w specjalnych automatach.

3. Klismafilia

Wlew doodbytniczy kojarzy się wielu osobom z przykrą procedurą medyczną. Są jednak ludzie, którzy uśmiechają się na samą myśl o takim zabiegu. Producenci gadżetów, z myślą o nich wprowadzili do sprzedaży specjalne zestawy do wykonywania lewatywy. Nabyć je można w sex shopach.

2. Emetofilia

W przypadku emetofilii czynnikiem stymulującym stają się wymioty. Odruch wymiotny może być spowodowany np. przez medykamenty lub spożywanie moczu partnera.

1. Koprofilia

To zaburzenie na tle seksualnym pozwala na osiągniecie pełni dzięki wykorzystaniu kału. W trakcie aktu zdarza się, że osoby takie wypróżniają się albo żądają takiego zachowania od swojego partnera. Odchody często rozmazywane są później na ciele.

[źródło http://niewiarygodne.pl/gid,10675441,img...jecie.html ]

I co powiecie na ten temat? Wzbudziło to Wasze zainteresowanie? Macie podobne fetysze? Zapraszam do dyskusji.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek