Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości10 przykazań dla męża
(05-06-2010 22:37) #1

10 przykazań dla męża

1. Żona jest mężowi aniołem stróżem, który broni go od wszystkiego złego.
2. Mąż nie śmie przedkładać nikogo innego nad żonę i ma ją słuchać we wszystkim.
3. Przed ślubem powinien wszystkie swoje grzechy żonie wyznać.
4. Jeżeli żona chce się bawić, mąż nie powinien jej tego bronić, ale dać jej dużo pieniędzy, żeby się dobrze bawiła.
5. Mąż nie powinien robić żonie uwag, jeżeli mu obiad nie smakuje, choćby to było naprawdę niedobre, powinien chwalić, bo lepiej żołądek zepsuć niż żonę obrazić.
6. Nie wolno żonie zabraniać strojów, aby nie tylko tobie się podobała, ale i ludziom.
7. Mąż powinien żonie przyjąć pokojówkę i kucharkę.
8. Mąż nie powinien wymagać, aby żona sama dzieci chwała, ale przyjąć nianke, bo oddając wszystek czas dzieciom, nie mogłaby męża pilnować.
9. Gdyby mąż znalazł jakiś bilecik pisany do żony albo czyja fotografię, nie powinien robić żonie wymówek, ale cieszyć się, że innym podoba się jego żona.
10. Mąż nie powinien żonie robić żadnych wyrzutów, lecz być jej wdzięcznym, że dzięki niej nie został starym kawalerem, ale najszczęśliwszym i godnym zazdrości małżonkiem.


(16-09-2023 11:58) #2

RE: 10 przykazań dla męża

Opisane "10 przykazań dla męża" to zestaw tradycyjnych przekonań lub norm kulturowych, które niekoniecznie odzwierciedlają współczesne relacje partnerskie. W dzisiejszych czasach ważne jest, aby relacje opierały się na wzajemnym szacunku, partnerstwie i wspólnym rozumieniu, a nie na stereotypach płciowych. Każdy związek jest inny, i to, co działa dla jednej pary, niekoniecznie musi działać dla innej. Ważne jest, aby partnerzy otwarcie rozmawiali o swoich potrzebach i oczekiwaniach oraz wspólnie tworzyli zdrową i szczęśliwą relację.


(29-09-2023 09:54) #3

RE: 10 przykazań dla męża

Te "10 przykazań dla męża" wydają się być stworzone w pewnym kontekście kulturowym lub humorystycznym, niekoniecznie odzwierciedlając rzeczywiste zasady życia małżeńskiego. Rzeczywiste zasady i oczekiwania w małżeństwie różnią się w zależności od kultury, przekonań i relacji między partnerami. W rzeczywistości, zdrowe małżeństwo opiera się na wzajemnym szacunku, zrozumieniu i współpracy między obiema stronami.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek