Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości10 sposobów na nowego współpracownika
(21-12-2011 22:00) #1

10 sposobów na nowego współpracownika

Nowy współpracownik to nowe zagrożenie dla Twojej pracy. "Świeży" nie może popaść w łaski szefa, bo szybko będziesz musiał szukać nowej posadki. Oto co zrobić, żeby szef lubił Ciebie... i tylko Ciebie.

Nowy szuka kubka. Podaj mu kubek szefa i powiedz, że szef jest luzak, a do tego ma świra - lubi zmywać. Jak skończy pić, najlepiej niech zostawi kubek na parapecie.

Twój młodszy kolega ma zanieść fakturę do księgowości. Podaj mu numer pokoju informatyków, wciśnij fakturę w niszczarkę i każ zanieść mu te paski. Dlaczego paski? To są tajne dane – niepowołani nie mogą tego czytać (teraz są zaszyfrowane). Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Komputer się zawiesił. Poinstruuj nowego kolegę, że najlepiej jest wyciągnąć wtyczkę z kontaktu... kilka razy.

Wtajemnicz nowego, że nie odbieramy telefonów o 13 – bo to przynosi firmie pecha. Następnie nakabluj szefowi, że nowy regularnie o 13 zrywa się z firmy na 5 minut na fajkę. Jak nie wierzy, to niech do niego o 13 zadzwoni... Jeśli w Twojej firmie wolno palić, to powiedz, że na szybki seksik z portierem.

Gdy nowego nie ma w pokoju, zadzwoń do gabinetu szefa i zacznij rozmowę od:
(głos jakbyś krzyczał na nowego) „ZAMKNIJ SIĘ! Dla Ciebie to jest Pan Szef – za wąski masz łeb, żeby tak o nim mówić... Halo? Szefie... o przepraszam bardzo za te krzyki... nie, nic się nie stało...”

Podmień na portierni karty parkingowe. A niech młody zaparkuje na miejscu szefa.

Powiedz mu, że szef go wołał. A jak już się przekona, że nie, to powiedz: "Przecież to był tylko taki żarcik, he he". Nabieraj go w ten sposób tak długo, aż przestanie Ci wierzyć. Następnie idź do szefa i powiedz, że nowy ma dla niego coś pilnego. Teraz wróć do nowego i powiedz mu, że go szef woła. Zaklinaj się, że mówisz szczerą prawdę – i tak nie pójdzie. Teraz możesz spokojnie czekać. W końcu szef zjawi się w Twoim pokoju i opi*rdoli nowego.

Nowy pewnie jeszcze nie wie, że ta firma jest zarządzana bez stresu. Każdy do siebie mówi po imieniu. Właściwie to nawet do szefa mówi się po imieniu. A już sam szef najbardziej uwielbia zwracać się do wszystkich zdrobniale. Do niego też tak można mówić – taki już jest nasz szefuńcio.

Poinformuj nowego kolegę, że szef oczekuje od swoich pracowników prawdziwie męskiej postawy. Co oznacza: nie golenie się, nie sprzątanie biurka, robienie od gachów na monitorze i chodzenie po firmie z puszką piwa w ręce.
Teraz już możesz iść spokojnie do szefa i ponarzekać na nowego:
"Bo widzi szef, ten nowy to dobry chłopak, ale jakiś taki dziwny. Ciągle wchodzi w drogę. Może go wysłać jako przedstawiciela handlowego? Jakaś Alaska czy coś..."

I pamiętaj – może orły szybują wysoko, ale łasice nie wpadają w turbiny samolotów!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-12-2011 22:00 przez Niebieska.)
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek