Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości20 sposobów na powiedzenie Kocham Cię!
(10-11-2011 23:31) #1

20 sposobów na powiedzenie Kocham Cię!

1. Miłość można wyrazić spojrzeniem! Nie oznacza to, że masz gapić się przez godzinę na obiekt swoich westchnień lub robić co chwila tzw. maślane oczy. W Twym spojrzeniu ma być widać czułość, troskę oraz zachwyt!
2. Zalotny uśmiech doskonale odda miłosny niepokój w Twoim sercu!
3. Jeśli postanowiłeś wyręczyć swą połowicę w zmywaniu statków nie oczekuj, że odbierze to jako wyznanie miłości. Ale, jeżeli weźmiesz na siebie pranie, prasowanie, gotowanie i robienie zakupów z pewnością zostanie to docenione!
4. Uczucie możesz przekazać dotykiem! Ale nie musisz trzymać swej połówki cały dzień w żelaznych objęciach. Wystarczy delikatne muśnięcie policzka lub czułe pogładzenie jej dłoni.
5. Chcesz przekonać o swej miłości? Spełnij ukryte marzenie wybranka! Pamiętaj, że czasami zamiast wyśnionego bernardyna z rodowodem wystarczy mały pluszowy piesek.
6. Podaruj ukochanej piękną chwilę! Kup jej niespodziewanie bukiecik kwiatów lub zaproś go do teatru.
7. Aby dać dowód swej miłości nie musisz staczać pojedynków. Czasami jednak warto dać po uszach uciążliwemu urzędnikowi, z którym zmaga się Twój partner!
8. A może mały bilecik z napisem Kocham Cię ukryty zawsze w innym miejscu w jej torebce?
9. Jesteście użytkownikami Sympatii? Nie musicie codziennie wysyłać miłosnej liryki Sympatyczną Pocztą, ale Puszczenie Oczka doskonale wyrazi niezmienność Waszych uczuć.
10. Zaskocz go intymnym wyznaniem! Odcisk Twoich ust na lusterku wstecznym będzie miłym żarcikiem.
11. Kochasz? Pamiętaj o ważnych dla Twego partnera datach – urodzinach, imieninach, rocznicy Waszego poznania się – to dowód Twojej dbałości o jego samopoczucie w istotnych dla niego chwilach.
12. Od czasu do czasu wypowiedz po prostu to magiczne słowo: Kocham Cię!
13. Obsypuj swojego oblubieńca komplementami! Postaraj się, aby było stosowne do miejsca, czasu i okazji.
14. Jeśli wybaczysz wybrankowi jego spóźnialstwo będzie to niezbity dowód Twojej wspartej miłością wyrozumiałości.
15. Jesteś w stanie zaakceptować jego indywidualność? Uszanować odmienne i być może mało popularne poglądy? W tym przejawia się Twoje głębokie uczucie.
16. Jeśli chcesz o swej miłości powiadomić cały świat nie musisz niszczyć drzew czy ławek parkowych wyrzynając w nich serce z Waszymi inicjałami. Wystarczy, gdy opublikujesz Waszą historię w Sympatii!
17. Jeżeli kochasz, otwórz się wobec umiłowanej osoby – dziel się z nią swoimi radościami, ale i zwierzaj ze smutków.
18. Mądre wyrzeczenia to znakomity dowód miłości. Nie znaczy to, że masz zrezygnować z pracy, aby całymi dniami hołubić swego partnera, ale rzuć dla niego przykry nałóg!
19. Obsypywanie prezentami może zbytnio rozpieścić wybranka. Ale drobny upominek od czasu do czasu odniesie pożądany skutek.
20. O miłości Twojej najbardziej przekona Twoja zdolność do wysłuchania pragnień ukochanej osoby, wspieranie jej dążeń i szacunek dla dokonywanych przez nią wyborów.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek