Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości7 przykazań leniwego męża
(05-06-2010 22:41) #1

7 przykazań leniwego męża

1. Nie pracuj, bo tylko robole pracują. Od pracy masz żonę - w końcu jest szczęściarą, że Ciebie ma. Mogłaby nie mieć, wtedy straciłaby swoją jedyną, największą zaletę.
2. Wstawaj codziennie rano przed żoną - gdy wyjdzie do pracy, możesz położyć się znowu. Kto wie, może załapiesz się na śniadanie, które przygotuje Ci małżonka.
3. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal - opieprzaj się jak możesz, byle nie widziała tego małżonka. Gdy tylko zobaczysz żonę łap za odkurzacz, za mopa albo za obie rzeczy na raz - niech kobieta widzi, że jesteś pożyteczny.
4. Nie noś, bo tylko tragarze noszą - gdy żona zbliża się do domu z siatami, spokojnie skieruj swe kroki do łazienki. Z resztą niech sobie kobieta ponosi, w końcu może sobie wyrobi mięśnie i na siłowni się oszczędzi.
5. Prezenty kupuj na ostatnią chwilę - o ile w ogóle chce Ci się kupować prezenty, to wybieraj takie momenty na zakupy, żeby ominęły Cię świąteczne porządki i inne pierdoły. Ty nie jesteś stworzony do pierdół, jesteś do wyższych celów.
6. Nie myśl długo nad prezentami - myślenie boli, a wiadomo, że kochająca rodzina ucieszy się z każdej rzeczy, którą im kupisz. Najlepiej jeśli kupisz coś co jest w promocji, wiadomo, że każdy marzy o czymś reklamowanym, popularnym i kolorowym.
7. Na każdym kroku podkreślaj jak bardzo jesteś zapracowany - to tzw. budowanie wizerunku, wiadomo że jeśli sam siebie nie docenisz, to nikt Cię nie doceni.


(06-06-2010 13:37) #2

RE: 7 przykazań leniwego męża

Niezbyt śmieszne.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.
Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek