Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



[A] [Ś] Konkurs programistyczny teamów HAJLO.COMmunity - przeniesione przez: winek - przeniesione przez: winek
(18-12-2011 17:35) #1

[A] [Ś] Konkurs programistyczny teamów HAJLO.COMmunity - przeniesione przez: winek - przeniesione przez: winek

Niektórzy z tego miejsca być może pamiętają jeszcze konkurs programistyczny teamów HAJLO.COMmunity. Teamów - bo kodować nie trzeba było w pojedynkę. Można było zebrać się w duet, trio i jeszcze liczniejsze zespoły, które dzieliły się zadaniami. Konkurs zakończył się remisem, powstała specjalna witryna WWW z dokumentacją, pobieraniem i listą funkcjonalności. Pojedynek rozpoczął się bodajże w połowie grudnia 2010, a zakończył 20 stycznia 2011 roku. Zostały wtedy wydane ostateczne wersje konkursowych programów.

Wymyśliłem więc, żeby to powtórzyć.

Tak jak poprzednim razem, można ugrupować się w zespoły. Konkurs rozpocznie się 21 grudnia 2011 roku, a zakończy 20 stycznia 2012, jak kiedyś.

Do konkursu można zgłosić się w dowolnym terminie PRZED 20 stycznia 2011 r.
W tym celu należy wysłać mi prywatną wiadomość.

Tematyką konkursu jest (tak jak poprzednio) program użytkowy.
Ocena programów i wytypowanie zwycięzcy podlega użytkownikom.

Dzień po upływie terminu lub wcześniej wszystkie aplikacje muszą trafić do mnie przez prywatną wiadomość.

Zrzuty ekranów z programów oraz same programy można okazywać publicznie przed upływem terminu, jednak tylko ukończone wersje przysłane do mnie przez prywatną wiadomość będą mogły zostać ocenione w wątku.


Myślę, że takie konkursy są dobrym sposobem nie tylko na rozwijanie umiejętności, pozwalają także na wyróżnienie się oraz zwiększenie szans na zauważenie kodera w gronie użytkowników. A to jest dobrą mobilizacją do dalszej pracy.

Kod źródłowy programów może, ale nie musi zostać opublikowany na forum.

Zapisani do konkursu na chwilę obecną:
- Michał - Zaakceptowano
- DamiaX w duecie z winek - Zaakceptowano
- mati - Wypisano

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2011 18:49 przez winek.)

religions, worst damnation of mankind

(20-12-2011 19:46) #2

RE: Konkurs programistyczny teamów HAJLO.COMmunity

Tymczasowa witryna WWW konkursu została uruchomiona:

http://tnij.org/programy-hajlo
http://psycho69.byethost32.com/programyhajlo

Regulamin konkursu: http://psycho69.byethost32.com/programyhajlo?regulamin
Ewentualne luki w regulaminie zgłaszać tutaj.

Sprostowanie do regulaminu: Konta FTP uczestnicy otrzymują po wysłaniu mi prywatnej wiadomości z nazwą programu (w temacie należy napisać "Miejsce na serwerze").

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2011 20:51 przez winek.)

(20-12-2011 21:10) #3

RE: Konkurs programistyczny teamów HAJLO.COMmunity

Przeprowadzam reformę konkursu.

- Wywalam komisję
mają takie same prawa do głosowania jak użytkownicy, więc to nie ma większego sensu

- Można zgłaszać się pisząc do mnie na Gadu
bo wysyłanie PW również nie ma większego sensu

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2012 13:50 przez winek.)

(25-12-2011 14:04) #4

RE: Konkurs programistyczny teamów HAJLO.COMmunity

Zgodnie z życzeniem matiego został on wypisany z konkursu.


(14-01-2012 13:54) #5

RE: Konkurs programistyczny teamów HAJLO.COMmunity

Czas trwania konkursu został przedłużony o miesiąc. Termin oddawania prac to 20 luty 2012, godzina 20:00.

Po przysłaniu mi programów poprzez prywatną wiadomość zostaną one opublikowane.


(21-02-2012 19:03) #6

RE: Konkurs programistyczny teamów HAJLO.COMmunity

Nikt nie nadesłał skończonych programów. W związku z tym proszę o zamknięcie wątku. Może kiedyś zorganizujemy następny taki konkurs, tyle że z bliżej określoną tematyką i być może rzeczowymi nagrodami.

Pozdrawiam
Willy





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek