Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



[A] Ściąganie z chomikuj.pl za darmo, bez ograniczeń - przeniesione przez: Wilk
(15-03-2009 20:56) #1

[A] Ściąganie z chomikuj.pl za darmo, bez ograniczeń - przeniesione przez: Wilk

NOWY SPOSÓB!! ŚCIĄGANIE PLIKÓW Z CHOMIKUJ.PL BEZ OBCIĄŻANIA TRANSFERU! ZERO LIMITÓW!!

TEKST JEST NAPISANY W 100% PRZEZE MNIE I NIE MOŻE BYĆ KOPIOWANY I UMIESZCZANY NA INNYCH STRONACH BEZ ZGODY I WIEDZY AUTORA - MOJEJ!! JEŚLI ZNAJDZIESZ TEN TEKST GDZIEŚ INDZIEJ, POINFORMUJ MNIE O TYM!!
WSZYSTKIE OPISANE CZYNNOŚCI ROBISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. AUTOR TEKSTU NIE ODPOWIADA ZA JAKIEKOLWIEK SZKODY, KTÓRE MOGĄ NASTĄPIĆ JAKO NASTĘPSTWA WYKONANIA OPISANYCH CZYNNOŚCI.

Kod:
Działa na 100%
Potrzebne są 2 rzeczy: program Internet Download Manager oraz konto na chomikuj.pl
UWAGA!! Wymagana jest integracja IDM z przeglądarką!!

Gdy jesteśmy zalogowani na chomikuj.pl, wchodzimy na czyjegoś chomika.
Wybieramy plik który chcemy ściągnąć i klikamy na opcję zachomikowania na własne konto.
Wchodzimy do katalogu "zachomikowane" na swoim koncie, będzie tam widoczny skopiowany plik. Klikamy na opcje/zmień nazwę - zmieniamy rozszerzenie np. na mp3 (WAŻNE: rozszerzenie musi być pliku muzycznego lub wideo)
Po zmianie rozszerzenia, obok pliku pokaże się przycisk "odtwarzaj" - klikamy na niego, mając uruchomiony w tle program IDM).
Plik nie zacznie się buforować - czekamy chwilę aż IDM "złapie" link do pliku - automatycznie wyskoczy okienko pobierania
Oczywiście pliki audio/wideo można pobierać w ten sposó od razu :P

wystarczy tylko wskazać folder docelowy i poczekać na skończenie ściągania.
P.S. Zamiast IDM można użyć dowolnego programu przechwytującego linki.

TEKST JEST NAPISANY W 100% PRZEZE MNIE I NIE MOŻE BYĆ KOPIOWANY I UMIESZCZANY NA INNYCH STRONACH BEZ ZGODY I WIEDZY AUTORA - MOJEJ!! JEŚLI ZNAJDZIESZ TEN TEKST GDZIEŚ INDZIEJ, POINFORMUJ MNIE O TYM!!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-07-2010 00:51 przez RexO5.)

”Wszystkie religie świata istnieją po to aby mieć władzę nad człowiekiem.”
[Obrazek: sig.png]

Wkurw Totalny

(13-06-2009 19:54) #2

RE: Ściąganie z chomikuj.pl za darmo, bez ograniczeń

Niestety, serwis Chomikuj.pl niedawno wprowadził zabezpieczenia nie pozwalające na wykorzystanie tego sposobu, o czym dowiedziałem się dzięki uprzejmości użytkownika qaz.
W związku z tym temat zostaje odblokowany, możecie sięw nim wypowiadać na ten temat, razem możemy też szukać innych sposobów na darmowe pobieranie.


”Wszystkie religie świata istnieją po to aby mieć władzę nad człowiekiem.”
[Obrazek: sig.png]

Wkurw Totalny

(18-02-2010 16:17) #3

RE: Ściąganie z chomikuj.pl za darmo, bez ograniczeń

W tym wątku robi się duży spam dlatego zamykam go.


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek