Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości[A] Biały iPhone 4 "gubi światło" - przeniesione przez: Niebieska
(02-08-2010 13:14) #1

[A] Biały iPhone 4 "gubi światło" - przeniesione przez: Niebieska

[Obrazek: 78960725a652746e4f5c88d456b138fe,14,1.jpg]

Biała wersja iPhone’a 4 wciąż jest niedostępna w sprzedaży, mimo iż jej czarny brat jest już od dłuższego czasu do kupienia. Wiemy dlaczego: podświetlenie ekranu jest widoczne nie tylko na wyświetlaczu, ale i wychodzi na obudowę.


Jak dotąd znaliśmy tylko jeden, oficjalny powód absencji białego iPhone’a 4 na rynku. Jak oświadczyło Apple, urządzenie jest „trudniejsze w produkcji, niż się spodziewano”. W kuluarach mówiło się o rewizji konstrukcji całego telefonu, by wyeliminować problem z odbiorem sygnału. Wiemy jednak już, co jest przyczyną opóźnienia. Białe obudowy o wiele łatwiej przepuszczają światło i, jak się okazało, to jest problemem.

Podświetlenie ekranu oryginalnego, czarnego iPhone’a 4 jest widoczne tylko tam, gdzie trzeba, czyli na wyświetlaczu. Gdy zastosowano białą obudowę, okazało się, że światło widać również z tyłu i wokół ekranu. Oznacza to tylko, że Apple ma przed sobą jeszcze dużo pracy i biały iPhone 4 może okazać się raczej synonimem białego jednorożca: ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?


Autor: Maciej Gajewski
Źródła: CHIP.PL

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek