Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



[A] Moja nieobecność na czas roku szkolnego. - przeniesione przez: Niebieska
(02-09-2011 21:33) #1

[A] Moja nieobecność na czas roku szkolnego. - przeniesione przez: Niebieska

Witam.

W tym roku idę do trzeciej klasy gimnazjum. Z powodu czekającego mnie testu gimnazjalnego nie będę mógł za często wchodzić na forum - będę zbyt zajęty nauką w szkole. Decyzję o tym, czy zdjąć mi na ten czas rangę pozostawiam Administracji. Po egzaminie może zyskam już trochę wolnego czasu na komputer. W każdym razie, chciałbym serdecznie podziękować administratorom za przyjęcie zgłoszenia takiego gościa jak ja na moderatora forum oraz zaakceptowanie mojego nietypowego charakteru (włączając w to tendencję do tworzenia zdań kompletnie niepoprawnych stylistycznie, która niekiedy wynikała również z braku czasu). Mam nadzieję, że relacje administrator - moderator układały nam się nie tak źle, tak samo z moderator - użytkownik. Dziękuję Niebieskiej za pomaganie w chemii, i Darkowi za miłą pogawędkę. Mam nadzieję, że po powrocie współpraca będzie układała nam się jeszcze lepiej.

Pozdrawiam
winek

PS Nie piszę wątku w TR, ponieważ według mnie nie ma tu nic do ukrycia przed naszymi użytkownikami.


(02-09-2011 21:44) #2

RE: Moja nieobecność na czas roku szkolnego.

Powiem wam że ja mam to samo co kolega winek i też teraz mało czasu będę poświęcał komputerowi więc ja też chciałbym was poinformować że mało mnie będzie na forum. Ale powinniście to zrozumieć. Sprawdzian trzecioklasisty masakra. Więc też dziękuje wam za zaufanie i rozpatrzenie wniosku o moderatora pozytywnie. Wesoly


[Obrazek: sygnaturap.jpg]
We are Anonymous. We are Legion. We do not Forgive. We do not Forget. Expect us.




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek