Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(07-07-2009 23:58) #1

Aborcja

Co myślicie o aborcji? Czy to powinno być legalne? Zapraszam do dyskusji. Oczko


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(08-07-2009 10:52) #2

RE: Aborcja

Ja mysle, ze aborcja powinna byc legalna ale tylko dla niektorych kobiet.
Chodzi mi np. o gwalt. I jezeli kobieta zgwalcona chcialaby usunac ciaze to powinno sie jej na to pozwolic.
Jezeli wiadomo juz podczas ciazy ze dziecko bedzie niedorozwiniete lub jakies bardzo chore to tez jezeli matka by chciala aborcji powinno sie udzielic.
Dla tych kobiet ktore zaszly w ciaze bo wpadly czy po prostu po fakcie zorientowaly sie ze nie chca tego dziecka, aborcja powinna byc zabroniona! Bo to dziecko nie jest niczemu winne i zginie bo jego mamusia go nie chce Smutek


(14-07-2010 13:42) #3

RE: Aborcja

Zgadzam się z tobą Kamil w 100% !!!


(14-10-2010 13:04) #4

RE: Aborcja

Zgadzam się też z KamilemZet !

Notatka od Uncle, 15-10-2010 19:00:

Proszę o bardziej konstruktywne wypowiedzi. Kolejne posty "zgadzam się z... i kropka" będą karane warnami


(02-11-2010 14:25) #5

RE: Aborcja

Jak dla mnie aborcja powinna być legalna. W tej chwili chyba tak jest, że jeżeli kobieta jest ofiarą gwałtu to może skorzystać z aborcji. Dlaczego jestem za aborcją? Dlatego że kobiety, które nie chciały mieć swojego dziecka i tak go nie będą miały. Oddadzą go do domu dziecka czy w jakiś inny sposób się go pozbędą albo zrobią zabieg aborcji w innym kraju. Później słyszymy w telewizji o noworodkach, których znajduje się w śmietniku lub o innych strasznych zdarzeniach. Tyle z mojej strony.


(09-06-2011 17:23) #6

RE: Aborcja

Jestem przeciwny aborcji a co za tym idzie również jej legalizacji w Polsce.. Nawet jeżeli dziecko zostało poczęte w wyniku gwałtu lepiej oddać je komuś kto sie nim zaopiekuje.
Każdy ma prawo do życia i to nie jest wina dziecka że ma ojca gwałciciela.
Poza tym aborcja pozostawia ślady w psychice matki co często skutkuje depresją i chorobami psychicznymi. Niektóre kobiety po aborcji popełniały samobójstwo.


(28-09-2011 20:36) #7

RE: Aborcja

Osobiście jestem przeciw. Przecież to jest człowiek! Nie powinniśmy decydować kto ma prawo do życia.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek