Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(13-07-2010 22:14) #1

Alkohol

Czy spożywacie alkohol? Jeżeli tak to w jakich ilościach? Symbolicznie dla towarzystwa czy upijacie się do nieprzytomności? Codziennie czy sporadycznie?

Ja osobiście piję sporadycznie, jak jest jakaś okazja i nie upijam się do nieprzytomności.


Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(26-07-2017 21:30) #21

RE: Alkohol

Alkohol to samo zło... Ja postanowiłem odstawić całkiem alkohol, odkąd złapałem się na tym, że pamięć mi się znacznie pogorszyła...


(31-07-2017 17:06) #22

RE: Alkohol

nie piję alkoholu, uważam, że jest mi kompletnie zbędny. mogę się bawić na imprezach też bez niego i daję radę


(22-02-2018 13:58) #23

RE: Alkohol

(26-07-2017 21:30)prezesinho napisał(a):  Alkohol to samo zło... Ja postanowiłem odstawić całkiem alkohol, odkąd złapałem się na tym, że pamięć mi się znacznie pogorszyła...

Pije na imprezach. Glownie piwo i wino, nie lubie mocniejszych. A ile piles, jesli mozesz powiedziec, ze zauwazyles pogorszenie pamieci?


(12-03-2018 13:12) #24

RE: Alkohol

Pije sporadycznie lampkę wina Wesoly.



(20-09-2018 10:01) #26

RE: Alkohol

Nie piję dużej ilości alkoholu. Na co dzień zdarzy mi sie wypic sobie piwko albo wino do obiadu ( lampkę albo pół lampki).

Jednak generalnie piję alkohol jedynie okazyjnie oraz na imprezach. Ostatnio kupowałem wieksze ilóści alkoholu, ale na wesele. Jakbyście planowali taką imprezę, moge polecić kupowanie w hurtowniach
jest o wiele taniej
oraz jest wygodniej ponieważ hurtownia dowozi alkohol na miejsce wesela
http://www.bankus.pl/jaki-alkohol-na-wesele-wybrac

Polecam rowniez zdecydowac się na kilka rodzajów alkoholu tak aby dogodzić gościom.


(Wczoraj 14:49) #27

RE: Alkohol

Na stronie https://alkoholizmkrakow.pl/ znajduje się wsparcie i pomoc dla osób zmagających się z problemem nadużywania alkoholu. Oferuje terapię, poradnictwo oraz grupy wsparcia, które pomagają na drodze do zdrowia i trzeźwości.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek