Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościAndroid Market teraz także w Polsce
(07-10-2010 10:06) #1

Android Market teraz także w Polsce

Dziś firma Google, po wielu miesiącach oczekiwania, uruchomiła polską wersję sklepu Android Market. Oznacza to, że od dziś oprócz aplikacji darmowych, w pełni legalnie i wprost z "marketu" można pobierać także programy płatne.

Do przeprowadzenia transakcji wymagane jest konto Google Checkout oraz karta kredytowa lub debetowa z usługą płatności poprzez internet. W sklepie obok aplikacji płatnej znajdziemy jej cenę i bez przeszkód możemy ją sobie kupić.

Co ważne, zakupione aplikacje "przywiązane są" nie do smartfonu, a do konta użytkownika Google. Oznacza to tyle, że za raz kupiona aplikację nie będziemy musieli płacić ponownie, gdy na przykład zmienimy urządzenie.

Podane ceny aplikacji są orientacyjne dlatego, że zawartość sklepu Android Market w Polsce rozliczana jest w euro. Dokładna cena uzależniona jest od przewalutowania w naszym banku. Pamiętajmy o tym, że każdą zakupioną aplikację możemy zwrócić w ciągu jednej doby. W tym czasie możemy ją odinstalować i odzyskać pieniądze. Możliwość taką mamy tylko przy pierwszej instalacji programu.

[źródło http://pclab.pl/news43460.html ]

I co powiecie na ten temat? Czy jesteście zainteresowani aplikacjami ze sklepu Google? Zapraszam do dyskusji.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek