Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Aparaty cyfrowe
(07-09-2015 13:15) #1

Aparaty cyfrowe

Digital24.pl to poznańska firma sprzedająca produkty z obszaru rejestracji i fotografii video. Nasza firma powstała w 2004 roku. Cenimy profesjonalizm i pasję. Posiadamy szeroki wybór akcesoriów i sprzętu. Zachęcamy do zakupów przez Internet oraz w sklepach stacjonarnych w Wrocławiu oraz Poznaniu.


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)

(23-01-2017 20:37) #12

RE: Aparaty cyfrowe

Według mnie jeśli szukasz dobrego aparatu to zainwestuj w jakiegoś canona !


(24-02-2017 00:51) #13

RE: Aparaty cyfrowe

Szczerze powiedziawszy to sam chcialbym sie bardziej na powaznie zainteresowac fotografia. Jak narazie przeczytalem kilka ksiazek oraz obejrzalem troche video-poradnikow. Niestety bez dobrego sprzetu nie da rady za daleko zabrnac. Probowalem robic zdjecia korzystajac ze smartfona, jednak rezultat jest daleki od oczekiwanego. Da rade kupic jakis w miare dobry aparat cyfrowy tak do 2000pln? Chcialbym takze pocwiczyc robienie zdjec w studio do czego przydalby mi sie jakis statyw. Ile wg Was powinien kosztowac taki w miare dobry? Widzialem duza rozbieznosc cenowa np. w tym sklepie https://fripers.pl/b/manfrotto/ Przy okazji, orientujecie sie moze jak wyglada sprawa jezeli chodzi o jakosc tych prodkutow? Szukam czegos dobrego w przystepnej cenie, takze kazda rekomendacja bedzie dla mnie wazna. Z gory dziekuje za pomoc.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek