Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Apel do użytkowników
(08-05-2009 15:56) #1

Apel do użytkowników

Witam! Od razu przejdę do rzeczy...

Błagam was! Nauczcie się pisać poprawnie po Polsku! Większość użytkowników nie potrafi poprawnie zbudować zdania! Przypominam iż zdanie rozpoczynamy WIELKĄ LITERĄ a kończymy KROPKĄ. A bardzo wiele osób nie wie o tym i pisze tak iż nie sposób tego zrozumieć. Po drugie popełniacie takie błędy ortograficzne (już nie mówię tylko o tym forum) że aż włosy stają na dęba gdy się to czyta. Nieużywacie polskich znaków! Normalnie tragedia!

Teraz mam zamiar napisać propozycje odnośnie nowego punktu regulaminu który odnosiłby się do powyższego apelu. I mam nadzieje że to poskutkuje i zaczniecie pisać normalnie.


Pozdrawiam wszystkich!
wilk073


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(08-05-2009 16:48) #2

RE: Apel do użytkowników

Ja jestem ze śląska nie mówię po Polskiemu Wesoly


(08-05-2009 18:49) #3

RE: Apel do użytkowników

Zdecydowania popieram prośbę, mimo iż sam nie jestem bez winy (często piszę bez polfontów).


(16-05-2009 13:46) #4

RE: Apel do użytkowników

No zgadzam sie z adminem co do tego zeby pisac zgodnie z obowiazujaca ortografia, lecz pisanie Polskich znakow to chyba juz za bardzo duzy wymog, gdzyz pisanie z polskimi znakami zajmuje o wiele dluzej...


(16-05-2009 13:55) #5

RE: Apel do użytkowników

Nie jestem adminem. Oczko

W regulaminie jest punkt który wymaga poprawnego pisania i nic pozatym. Więc możesz "bezpiecznie" pisać bez polskich znaków. Wesoly


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(16-05-2009 14:20) #6

RE: Apel do użytkowników

Oj sorki za tego admina, pomyłka Smutek
Aha ale jak widzę, że wszyscy tutaj piszą z polskimi znakami więc głupio będzie jak ja będę inaczej pisał Wesoly


(24-05-2009 11:31) #7

RE: Apel do użytkowników

Ja też jestem ze Śląska i nie pisze poprawnie po polsku.... Wesoly


(17-08-2009 21:50) #8

RE: Apel do użytkowników

Popieram. Przecież każdy ma w ramach swojej klawiatury coś takiego jak Delete czy też Backspace.Wystarczy tylko przed umieszczeniem swojej wypowiedzi, przeczytać ją ponownie i poprawić co trzeba. Pozdrawiam i zabieram się za czytanie swojego wywodu:rolleyes:


(20-08-2009 08:54) #9

RE: Apel do użytkowników

Ja jestem ze śląska i pisani po Polsku nie sprawia mi problemów. Polskich znaków także używam. Czy to problem zainstalowac przeglądarkę ze sprawdzaniem pisowni?


(21-08-2009 08:33) #10

RE: Apel do użytkowników

Piszę poprawnie po polsku





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek