Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Aplikacja Cukierowo
(26-05-2017 08:04) #1

Aplikacja Cukierowo

Czy znacie może grę wymienioną w temacie? Ogólnie szukamy aplikacji, które można swobodnie zainstalować dziecku na tablecie. Jak to widzicie? Testowaliście ten przypadek, a ewentualnie jakieś inne?


(29-05-2017 18:48) #2

RE: Aplikacja Cukierowo

To wcale nie jest klasyczna gra dla dzieci - sama również na spokojnie możesz w to grać. Po prostu apka wciąga. Plusów rzeczywiście wiele - dla dziecka na pewno fajne kolory i temat. Nie ma agresji, erotyki, negatywnych emocji. Każdy kolejny etap coraz bardziej wymagający, więc raczej coś idealnego pod dziecko.


(30-05-2017 08:27) #3

RE: Aplikacja Cukierowo

Spoko, wczoraj sobie to zainstalowałam i sprawdzałam. Tak ogólnie to nawet mi się podoba. Miałam na to 30 minut, kilka plansz zaliczonych. Wydaje się faktycznie, że gierka będzie OK.



(01-06-2017 08:03) #5

RE: Aplikacja Cukierowo

Przecież po Twoim wpisie widać, że nie grałaś ;-) Dawaj screena ze swojej apki, chętnie zobaczę ;-) Mam problem - bo zanim zainstalowaliśmy grę dziecku, sama się w to wciągnęłam. Wczoraj siedziałam nad tym pół wieczora ;-)


(03-06-2017 09:34) #6

RE: Aplikacja Cukierowo

Oczywiście, że nie grała ;-) Cukierowo pokazywałam wielu osobom i wszystkie te osoby się tym zainteresowały - zresztą, skoro gra jest grywalna, to jak ludzie mają się tym nie interesować, co? ;-)


(14-05-2018 17:58) #7

RE: Aplikacja Cukierowo

Przydatne są te porady Wesoly Dzięki wielkie, z całą pewnością przydadzą mi się one Wesoly


Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi.

(27-06-2018 13:37) #8

RE: Aplikacja Cukierowo

Sądzę, że z całą pewnością przydatne będą te porady Oczko Dzięki wielkie Wesoly


Byli sobie przeznaczeni, chłopak i dziewczyna, dwa rozdzielone serca.

(27-07-2018 19:48) #9

RE: Aplikacja Cukierowo

Jestem mniej więcej tego samego zdania co mój poprzednik.


Nie mów, że jesteś słaby, że czegoś nie potrafisz, nie możesz, nie dasz rady, nie nadajesz się.

(11-09-2018 13:23) #10

RE: Aplikacja Cukierowo

A może warto byłoby rozejrzeć się w tym temacie w Internecie? Myślę, że to będzie bardzo dobre rozwiązanie.


Wszystko można robić lepiej, niż robi się dzisiaj – Henry Ford




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek