Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości(24-09-2018 08:53) #1

blizny

Uszkodzenie ciągłości skóry oraz tkanek położonych głębiej, czy to w wyniku urazu czy zabiegu chirurgicznego, wiąże się z powstaniem blizny. Niestety nie ma szans by jej uniknąć ale mamy wpływ na jej wygląd i co ważniejsze na prawidłowe gojenie. Blizny są wynikiem fizjologicznego procesu gojenia się tkanek, który prowadzi do powstania nowej tkanki w miejscu urazu. W internecie znajdziemy wiele informacji na temat blizn lecz tylko na stronie https://fizjoplaner.pl/blizny-oddzialywa...rapia.html możemy przeczytać o fazach gojenia blizn, i o metodach postępowania z bliznami.


(29-11-2018 15:30) #2

RE: blizny

Sa maście takie jak te https://sutricon.pl/, które pomaga ja w usuwaniu blizn. Tylko trzeba smarować jak najszybciej i regularnie. Znajdziesz tu też wszystkie informacje na temat rodzaju blizn.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-11-2018 15:30 przez asina789.)

(03-12-2018 14:19) #3

RE: blizny

Świeże blizny da się w miarę łatwo usunąć różnymi specyfikami, tylko trzeba "kuć żelazo póki gorące", bo im blizna starsza, tym bardziej oporna.
________________________________________
prawnik długi


(07-06-2019 21:50) #4

RE: blizny

Dokładnie, im wcześniej zacznie sie działać tym lepszy efekt, ja na blizny po operacji używałam tych plastrów https://sutricon.pl/sutricon-plastry super dały efekt, teraz prawie ich nie widać, co mnie cieszy bo w lecie jak odsłaniam brzuch to nie lubię jak się wszyscy gapią na moje blizny a tak wcześniej było


(31-01-2020 04:51) #5

RE: blizny

Też ostatnio szukałam jakiegoś ciekawego sposobu na blizny. Podobno świetnie sprawdza się https://contractubex.pl/contractubex-zel/ . To preparat w żelu, ale dostępny też w plastrach. Podobno mega fajna i bez zabiegowa metoda usuwania blizn.

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek