Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Bogaty & Biedny
(31-07-2010 15:37) #1

Bogaty & Biedny

Czy pieniądze szczęścia nie dają? Czy można dzielić ludzi na bogatych i biednych? I wreszcie do jakiej grupy sami chcecie należeć?


(31-07-2010 21:02) #2

RE: Bogaty & Biedny

Nigdy nie chciałabym być bogata. Najczęściej tacy ludzie są bardzo nieszczęśliwi i nie mają prawdziwych przyjaciół tylko takich, którzy tylko myślą jak ich wykorzystać.


(13-10-2010 22:16) #3

RE: Bogaty & Biedny

Zgadzam się z "Niebieską", ludzie którzy są bogaci są samotni i nie mają przyjaciół.


(24-04-2011 09:45) #4

RE: Bogaty & Biedny

Przecież to o nie pieniądze chodzi w życiu. Wiadomo, są one do niego bardzo potrzebne, jednakże nie stanowią podstawy życia człowieka - które w moim odczuciu stanowią m. in. zdrowie, rodzina, przyjaciele, spełnienie marzeń etc.


(29-05-2011 19:20) #5

RE: Bogaty & Biedny

Ci którzy uważają ze pieniądze przynoszą im szczęście są głupi.Za pieniądze można dużo kupić ale najważniejszych rzeczy nie kupisz.
Ja nie mam pieniędzy,posiadam pracę którą nie szanuję i jestem nie szczęśliwy i nie ma przyjaciół,znajomych,nawet nie mam z kim pogadać w realu.Mam tylko znajomych z forum Smutek


(01-12-2012 20:52) #6

Odp: Bogaty & Biedny

"Wiesz co daje bieda? Poczucie stabilności finansowej."
!


(26-07-2013 10:29) #7

RE: Bogaty & Biedny

moim zdanie pieniądze mają duży wypływ na jakość naszego życia, wolałabym być bogata, ale niestety jeszcze nie było mi to dane



(16-05-2018 14:55) #9

RE: Bogaty & Biedny

Na pewno pieniądze są bardzo potrzebne w życiu do spełnienia swoich wszystkich marzeń.
Znam osoby które upływają w luksusach i tam brakuje na pewno jednego a jest to miłość , a w rodzinach biednych jest mnóstwo miłości.

____________________________
http://www.prawojazdytesty.pl/





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek