Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościBrak erekcji
(16-11-2016 15:50) #1

Brak erekcji

Jesteśmy razem od około 5 lat. Od jakiegoś czasu zauważyłam spore problemy związane z erekcją. Zastanawiam się z czego to może wyniakać? Dziewczyny, czy któraś z was miała podobnie? Jak o tym rozmawiać?


(05-12-2016 15:49) #2

RE: Brak erekcji

Faceci w pewnym wieku miewają problemy z erekcją. Wynika to z ich natury. O ile kiedyś musieli cierpieć w samotnosci, o tyle obecnie nie muszą. Istnieją przecież środki które pomagają.
Mój facet korzysta z kilku: eromen, man tabs czy potency therapy.
Poczytaj sobie trochę o nich. Skład itd. Powinny pomóc.


(07-12-2016 12:36) #3

RE: Brak erekcji

No czytałam sobie na forach i innych opracowaniach. Wygląda to zachęcająco. A czy ten suplement dostępny jest w aptekach? Ewentualnie gdzie można kupić... Jak zażywać, czy daje jakieś efekty uboczne. Prośba o napisanie czegoś więcej, chciałabym wiedzieć.


(12-12-2016 09:34) #4

RE: Brak erekcji

No w aptece możesz oczywiście zapytać, napewno Ci powiedzą.


(12-12-2016 15:07) #5

RE: Brak erekcji

(07-12-2016 12:36)akala napisał(a):  No czytałam sobie na forach i innych opracowaniach. Wygląda to zachęcająco. A czy ten suplement dostępny jest w aptekach? Ewentualnie gdzie można kupić... Jak zażywać, czy daje jakieś efekty uboczne. Prośba o napisanie czegoś więcej, chciałabym wiedzieć.

Dokładnie, możesz zapytać. Pewnie zaproponują jakiś zamiennik gdyby nie mieli.
Generalnie mój facet kupuje zwykle przez net. Ma kilka upatrzonych miejsc - zwykle jest to intymnosc pl
Tam też znajdziesz info na temat skład u inne dane.


(01-02-2018 09:31) #6

RE: Brak erekcji

Każdy mężczyzna w swoim życiu zastanawiał się przynajmniej raz, jak urozmaicić sobie życie w Londynie. Oprócz obowiązków powinien także się zabawić, aby pozbyć się stresu i problemów. Idealnym rozwiązaniem są panie z http://www.londonescortslist.com.


(11-04-2018 19:17) #7

RE: Brak erekcji

u mnie pojawił się ten problem po 2 latach związku, ale wiem już z czego to wynikało. Problemy z pracą, mój partner miał dużo na głowie cały czas był zmęczony i to od tego był problem z erekcją, ale kupował też maxon w aptece i to zdawało rezultat, było o wiele lepiej. Problemy odeszły i tez zaraz się wszystko unormowało. Jednak stres, zmęczenie zła dieta czy też papierosy to wszystko wpływać może na organizm który się będzie buntować później

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek