Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



(27-09-2010 09:45) #1

Buszyzmy

Nie jest najważniejszą sprawą bycie gubernatorem czy też pierwszą damą jak w moim przypadku."

"Mój brat Jeb jest gubernatorem Teksasu"; dziennikarz: "Florydy"; G.W.B : "Florydy. Stanu Floryda".

"To najwyraźniej jest budżet. Jest w nim mnóstwo liczb."

"Sądzę, że wszyscy się zgadzamy: przeszłość minęła."

"Jestem przekonany, że istota ludzka i ryby mogą koegzystować w pokoju."

"Rodzina jest tam gdzie skrzydła dostają marzeń."

"To ważne zagadnienie: ile dłoni uścisnąłem?"

"Jeśli nie osiągniemy sukcesu, grozi nam ryzyko porażki."

"Mars jest miej więcej w tej samej odległości od słońca i jest to bardzo ważne. Widzieliśmy obrazy, na których są, jak nam się wydaje, kanały oraz woda. Jeśli jest tam woda. to znaczy, że jest i tlen. Jeżeli jest tlen, to znaczy, że możemy oddychać."

"Holocaust był obrzydliwym etapem historii naszego narodu. To znaczy - historii naszego stulecia. Ale przecież wszyscy żyliśmy w tym stuleciu. To jest- nie żyliśmy w tym stuleciu."

"Będziemy mieli najlepiej wykształcony naród amerykański na świecie."

"Mamy mocne zobowiązania wobec NATO. Jesteśmy częścią NATO. Mamy mocne zobowiązania wobec Europy. Jesteśmy częścią Europy."

"Niska frekwencja wyborcza wskazuje na to że mniej ludzi idzie głosować."

"Kiedy mnie pytają kto wywołał rozruchy i zabójstwa w Los Angeles moja odpowiedź jest prosta i jasna: Kto jest winien rozruchów? Winni są uczestnicy rozruchów. Kto jest winny zabójstw? Winni są zabójcy."

"Wszyscy jesteśmy gotowi na na nieprzewidzianie wydarzenia do których może dojść albo nie dojść."

"Nadszedł czas by rodzaj ludzki wkroczył do Układu Słonecznego."

"Wypowiadać się publicznie jest bardzo łatwo."





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek