Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



buty ślubne...?
(16-02-2016 19:40) #1

buty ślubne...?

zakochałam się w butach...aligoo.pl mam w maju ślub cywilny, prostą, gładką sukienkę w kolorze ecrue..będą pasowały?


(17-02-2016 23:21) #2

RE: buty ślubne...?

Możesz je kupic i zobaczyc czy pasuja bo zdjecia czasami odbiegają od tego co kupujemy a jak będzie źle to oddasz


(19-02-2016 14:57) #3

RE: buty ślubne...?

Moja żona miała zielone Wesoly to był czad i nowa moda wśród znajomych!


(18-03-2016 08:49) #4

RE: buty ślubne...?

Zobacz sobie na portalu http://weselnelinki.pl/ tam masz 2 czy 3 artykuły właśnie o butach do ślubu, jakie będą modne w tym sezonie itd.


(20-11-2016 10:47) #5

RE: buty ślubne...?

byłam w nich i było super, wszyscy sie zachwycali...Oczko dzieki za wsparcieWesoly


(08-12-2016 19:41) #6

RE: buty ślubne...?

Witam, powinny pasowac ale najlepiej kupic i sprawdzic bo czasami zdjecie jest troche inne niz oryginal i mozna sie troche zdziwicWesoly


(26-02-2018 16:55) #7

RE: buty ślubne...?

Cóż, teraz moda jest taka, że śluby i wesela zdarzają się nawet w środku tygodnia. Ja wprawdzie nie jestem za takimi ekstrawagancjami, ale z moim narzeczonym zdecydowaliśmy się hajtnąć w piątek po Bożym Ciele. Dzięki temu goście będą mogli się bawić nieco dłużej. W ostatnim czasie nie bardzo miałam głowę do spraw ślubnych, ponieważ z koleżanką prowadzimy niewielkie bistro i szukałyśmy siedziby nowej. Na szczęście ta sprawa jest już załatwiona i http://www.officemap.pl/search/list/?&ci...t[]=gdansk teraz możemy szykować się do wielkiego dnia...


(05-03-2018 14:03) #8

RE: buty ślubne...?

A może pendrive z logo to dobry sposób na promowanie firmy? Myśle, że nie jedna osoba skorzysta z takiego pomysłu. Teraz dużo osób używa pendrive dlatego myśle, że takie coś będzie super pomysłem na reklame firmy.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek