Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Buty do biegania

(18-12-2012 16:52) #2

RE: Buty do biegania

Wygodne. Takie, żebyś Ty się w nich dobrze czuł. Do sklepu marsz i jak kupisz to się pochwal.



(26-02-2014 10:47) #4

RE: Buty do biegania

Ja biegałem zawsze z jakimś air systemem ale to chyba działa bardziej na podświadomość po prostu Z_jezorem


(29-08-2015 19:56) #5

RE: Buty do biegania

Możesz się przejść do sklepu biegacza i tam dobierają już profesjonalnie. Sprawdzają rodzaj biegu i w których miejscach na stopie jest największy nacisk Wesoly


(10-09-2015 14:42) #6

RE: Buty do biegania

Najpierw profesjonalista musi ocenić czy masz stopę pronującą, supinującą czy neutralną. Dopiero wtedy zaproponują Ci odpowiednie obuwie.


(24-09-2015 21:58) #7

RE: Buty do biegania

Specjalista to lekarz-ortopeda. Wszyscy inni to sprzedawcy. Kto weźmie odpowiedzialność za czyjeś nogi? Raz się przelecisz po taśmie i już "buty z korektą - 400zł".
Najbezpieczniej zacząć od butów neutralnych, to nie tylko moje skromne zdanie biegacza, chyba że ktoś wie, że ma szpotawe/koślawe kolana/ inne wady np problemy z biodrami.

PS. Sorry, ale nie mogę słuchać tego "profesjonalny", jakiś łepek w sklepie na podstawie 1 badania ci wciśnie buty z wkładką korekcyjną? Ludzie się uczą latami na lekarza.
PS. 2. Poza tym, słowo "profesjonalny" - co znaczy? proszę o definicję.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2015 22:01 przez Krzysiu.)

(29-09-2015 09:31) #8

RE: Buty do biegania

Nie wydaje mi się żeby profesjonalista musiał dobierać obuwie... Ludzie biegali i będą biegać raczej zabawy, funu i ogólnie kondycji a zbrojeniowy/sprzętowy wyścig szczurów chce opanować już każdą dyscyplinę :/


(09-01-2016 19:17) #9

RE: Buty do biegania

A wogóle to najlepiej teraz przelecieć się po sklepach i kupić buty z "czyszczenia magazynów" za 2/3 ceny. nie podaję nazw żeby nie było, że reklamuję.


(15-01-2016 11:28) #10

RE: Buty do biegania

Jak buty do biegania to tylko w decathlonie. Dobre jakościowo i niskie ceny przy tym utrzymują.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek