Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Buty do biegania

Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)

(08-04-2017 14:35) #22

RE: Buty do biegania

Pogoda za oknem coraz lepsza, a ja rowniez nie posiadam butow do biegania. Na poczatku roku robilem przeprowadzke, w sumie to ze wzgledow nie zaleznych odemnie .. mialem oczywiscie w starym mieszkaniu sporo akcesorii jesli chodzi o sport, ale czesci po prostu nie bylem w stanie zabrac ze soba. Nie pamietam jakiej marki dokladnie mialem buty .. byly dosc wytrzymale oraz wygodne na trasy ~5km. Jakbyscie mogli polecic cos sprawdzonego to bede wdzieczny. Druga kwestia, gdzie najlepiej dokonac zakupu .. w galerii handlowej pewnie bedzie o wiele drozej niz na internecie .. przystepne ceny widzialem tutaj np. http://www.ataf.pl/ Korzystaliscie moze kiedykolwiek z tego sklepu? Ewentualnie prosze o inne rekomendacje. Pozdrawiam

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2017 14:43 przez tapout.)

(29-06-2017 00:25) #23

RE: Buty do biegania

Ja polecam sprawdzić ofertę firmy nike - oni mają super buty do biegania.


(03-08-2017 11:59) #24

RE: Buty do biegania

Jeśli jest się początkującym to nie ma co przesadzać z nie wiadomo jakimi butami Wesoly Proste adidasy wystarczą, jak już się wkręci na dobre - wtedy myśleć o profesjonalnym obuwiu




(21-09-2017 09:27) #27

RE: Buty do biegania

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z bieganiem to odpuść sobie specjalistyczne buty, zwykłe adidasy wystarczą Wesoly


(07-12-2017 19:17) #28

RE: Buty do biegania

https://www.czasnabuty.pl/product-pol-29...-FLUX.html

Szczególną uwagę przykuwa ta marka butów, która świadczy o tym, że produkt jest z górnej półki. Cena idealna zwłaszcza, że mamy tutaj do czynienia z produktem o konkretnej jakości, a przy regularnych zakupach w sklepie można liczyć na atrakcyjne rabaty. Kolor buta standardowy czarny, który sprawie, że jest niezwykle atrakcyjny, a zarazem pasuje do wszystkiego. Można liczyć na wygodne, trwałość i dobrą prezencje.


(12-12-2017 20:34) #29

RE: Buty do biegania

Buty do biegania powinny przede wszystkim być lekkie i przepuszczać dobrze powietrze Oczko pełno takich na rynku


(15-12-2017 13:50) #30

RE: Buty do biegania

Kiedyś w ogromnej promocji kupiłam reebooki, służyły 4 lata, a potem poszłam po nowe i przez przypadek znowu kupiłam rebooki Zęby nie to że jestem jakimś fanem firmy, ale jest ok Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek