Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Buty do biegania

Strona 4 (Post powyzej jest pierwszym w watku)

(22-02-2018 13:54) #32

RE: Buty do biegania

Ja biegam 2-3 razy w tygodniu, rok temu kupilam Nike Flexy - i do tej pory trzymaja sie bardzo dobrze. A udalo mi sie je kupic tanio, za ok 150zl.


(29-03-2018 17:56) #33

RE: Buty do biegania

Jeśli chce się biegać amatorsko to rzeczywiście wystarczą takie buty, ja mam z adidasa za bodajże 130 zł


(10-04-2018 12:27) #34

RE: Buty do biegania

Mi wystarczają zwykłe najtańsze, z jednej z firmowych marek


(13-07-2018 11:32) #35

RE: Buty do biegania

Wydaje mi się, że warto doradzić się w tej kwestii znajomych... To jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie Wesoly


Osobie o otwartym umyśle trudno jest oddychać w ciasnej klatce opresyjnej tradycji.

(27-12-2018 22:17) #36

RE: Buty do biegania

Też ostatnio chciałam kupić buty do biegania, ale przerażała mnie ich cena :/ Chłopak podpowiedział mi, żeby sprawdzić najpierw rabaty i promocje. Weszłam na https://lowcyrabatow.pl i znalazłam ofertę, która pozwalała mi zakupić te buty o wiele taniej! Zęby Także ja jestem mega zadowolona. Jak można mieć coś taniej, to ja zawsze jestem na tak!


(24-01-2019 19:23) #37

RE: Buty do biegania

Ja kupiłem kilka miesięcy temu kalenji za coś koło 100,- jestem zadowolony choć przyznam szczerze, że myślę o wypróbowaniu czegoś droższego i sprawdzeniu.


(21-03-2019 22:14) #38

RE: Buty do biegania

Takie buty też warto zabezpieczyć odpowiednimi środkami. Wtedy nie będziemy musieli się stresować, że nam przemokną lub mocna się pobrudzą. Słyszałam, że w tym kierunku świetnie się sprawdza środek https://efektlotosu.pl/isokor-fabrics-20...l-p-8.html , ponieważ tworzy on specjalną powłokę.


(27-07-2022 20:55) #39

RE: Buty do biegania

ja od pewnego czasu biegam na bieżni tartanowej ale jednak kolana odczuwają i trudno mi złapać rytm... jedne dni są ok i daję radę nieco więcej, natomiast potem konkretnie za to pokutuję bo ból się pojawia z nienacka :/


(18-08-2022 06:59) #40

RE: Buty do biegania

Asics Gel Nimbus, aktualnie używam wersji 23. Zrobione ponad 1000 km i dalej jest amortyzacja. Moje następne też będą Asicsy Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek