Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chęci, a może sens? (..)
(17-11-2009 00:02) #1

Chęci, a może sens? (..)

No, a więc tak poczynając kolejno co do tematu istnienia forum chciałbym dowiedzieć się czy jest jakakolwiek sens pisania postów czy też tworzenia tematów na forum - hajlo.com. Co do dzisiejszego dnia patrząc na ostatnie odpowiedzi były one dojść dawno napisane, a do tego rzadko kiedy widzę kogoś dostępnego na forum.. Może zarejestrowałem się dzisiaj nie oznacza to, że nie zaglądałem tutaj bez konta. Czekam na jak najszybszą odpowiedź. Mogę zająć się reinkarnacją czy też odbudową forum oraz powrotem do dawnej świetności poprzez wyczyszczenie dotychczasowej kadry moderatorów/uploaderów. Wystarczy tylko troszkę zaufania. Już na początek chcę zaproponować, a raczej pokazać wam plany co do odbudowy forum:

Plany co do nowej edycji jesienno-zimowej
- Hmm, kolejno zaczynając chciałbym powiedzieć, że zatrzymanie dot. kadry byłoby wielkim błędem, jedynie mógłbym na miejscu administracji zostawić paru wiernych jak i dobrze spełniających służbę moderatorów/uploaderów/super moderatorów.
- Toż to drugi punkt nawiązywać będzie to tego aby powstały nowe działy, a styl który istniał do tej pory doznał jakiejś edycji, czy też drobnych zmian (mam coś sensowniejszego na myśli, a to już później..).
- Natomiast trzeci punkt przedstawi plan całkowitej odbudowy, stworzenia nowych butonów, etc. wgrania najnowszych pluginów zmiany co do nazwy edycja, loga czy też wielu rzeczy w konfiguracji forum. W ostatnim przypadku najlepiej byłoby gdyby silnik forum mybbuletin podległ edycji i został on zaktualizowany do 1.4.9 chyba, że jest on w tej wersji (..).
Koniec.
Jeżeli któryś z administratorów, zaakceptuje proponowane plany nawiążemy rozmowę co do większych planów, a teraz życzę przemyśleń.. Wiem jak to jest kiedy forum Ci się nudzi po tylu latach użytku.. Ale pomyśl ile możesz przez nie uzyskać administratorze to tylko chwilowe zaniedbanie możesz to zatrzymać i rozpocząć od nowa - DO DZIEŁA!


(17-11-2009 01:20) #2

RE: Chęci, a może sens? (..)

Mamy chwilowy zastój, to prawda ale w historii Hajlo było takich kilka. Chociaż... Ten jest najdłuższy...


A tak w ogóle to dzięki za "pobudzenie" nas do działania. Oczko Zaraz obcykam całą ekipę na GaduGadu i postawie ich w stan gotowości. Trzeba rozruszać forum.


PS
Jak tak palisz się aby pomóc nam to na pewno znajdzie się dla Ciebie jakieś stanowisko. Oczko


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(17-11-2009 14:26) #3

RE: Chęci, a może sens? (..)

Co do administratora który wypowiedział się powyżej o taką reakcję mi chodziło choć nie byłem pewien czy ją ujrzę, jednakże patrząc, że masz chęć postawienia serwisu na nogi to jak najbardziej szacunek. Mam nadzieję, że drugi administrator pomyśli czy nam pomoże czy też zostawi to w rękach Wilka. Mam nadzieję, że wszyscy zaczną działać po czym ujrzymy pierwsze efekty, jeżeli ktoś może chce się zemną skontaktować to najlepiej poprzez komunikator gadu-gadu: 8934704. Dodając na rozpoczęcie edytowania forum radziłbym przeprowadzić innowację, a zarazem czyszczenie z dotychczasowych śmieci, mógłbym w tym pomóc. Oczywiście jest to tylko moja oferta nic na siłę czy z przymusu.


(17-11-2009 18:51) #4

RE: Chęci, a może sens? (..)

Cóż, dzięki, Wilku, za przypomnienie - przyznam, że dość długo nie pisałem na forum -jedynie zaglądałem.

Dotychczasowe akcje "przymusowego pisania postów" nie zadziałały, większość osób nie pisała tyle, ile powinna (sam nie jestem bez winy), ale nawet gdy codziennie przybywało kilkadziesiąt postów, nic się nie zmieniało...
No, pozostaje tylko ruszyć w końcu to forum - możecie liczyć na moją pomoc.


”Wszystkie religie świata istnieją po to aby mieć władzę nad człowiekiem.”
[Obrazek: sig.png]

Wkurw Totalny

(17-11-2009 19:34) #5

RE: Chęci, a może sens? (..)

Co do kwestii technicznej. Cały czas się nią zajmuje.
Mybb jest oczywiście w wersji 1.4.9 (od momentu wydania).

Co do wprowadzenia zmian. Czemu nie... Rozkręcenie forum jak najbardziej.

Co do posady. Jeśli jesteś osobą kompetentną to pomyślimy o tym.

Nowe idee zawsze mile widziane


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(17-11-2009 19:50) #6

RE: Chęci, a może sens? (..)

Oczywiście jestem jak najbardziej za - po pierwsze jak może zauważyliście jest wielu nieaktywowanych użytkowników - tych trzeba usunąć, psują staty, zaśmiecają niepotrzebnie forum.
W oprawie graficznej mogę pomóc - czy to własnym wkładem, czy to namiarami na moich grafikujących ziomków. Czekam na dalsze kroki i pozdrawiam Oczko


(17-11-2009 20:58) #7

RE: Chęci, a może sens? (..)

Co do osób które próbują namówić kolegów, czy też znajomych do pisania postów - wydaje mi się być to czystą głupotą ponieważ ktoś kto nie ma chęci pisania postów, a jest do tego zmuszany w końcu przestanie to robić ponieważ nie jest zainteresowany taką tematyką bądź uczestniczy w jednym forum i to mu wystarczy.. Jeżeli ktoś chce to piszę jak nie to do zobaczenia. Jak najbardziej można zachęcać ale nigdy nie możemy coś za taką rzecz oferować. Co do mojej kompetencji również wydaje mi się, że taką osobą jestem jednakże nie proszę o rangę, oraz nie będę błagał jeżeli widzicie, że potrafię lub mogę się nadać jak najbardziej z otwartymi ramionami ją przyjmę, tym czasem czekam na odpowiedź.


(18-11-2009 10:13) #8

RE: Chęci, a może sens? (..)

(17-11-2009 20:58)Anthonny napisał(a):  Co do osób które próbują namówić kolegów, czy też znajomych do pisania postów - wydaje mi się być to czystą głupotą ponieważ ktoś kto nie ma chęci pisania postów, a jest do tego zmuszany w końcu przestanie to robić

Podpisuję się pod tym - swego czasu na moim forum też spraszałem znajomych do pisania postów - napisali ich kilka na krzyż i zapomnieli o istnieniu forum.


”Wszystkie religie świata istnieją po to aby mieć władzę nad człowiekiem.”
[Obrazek: sig.png]

Wkurw Totalny

(18-11-2009 17:56) #9

RE: Chęci, a może sens? (..)

(18-11-2009 10:13)folkien napisał(a):  
(17-11-2009 20:58)Anthonny napisał(a):  Co do osób które próbują namówić kolegów, czy też znajomych do pisania postów - wydaje mi się być to czystą głupotą ponieważ ktoś kto nie ma chęci pisania postów, a jest do tego zmuszany w końcu przestanie to robić

Podpisuję się pod tym - swego czasu na moim forum też spraszałem znajomych do pisania postów - napisali ich kilka na krzyż i zapomnieli o istnieniu forum.

Jakieś alternatywy?


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(18-11-2009 19:21) #10

RE: Chęci, a może sens? (..)

#Black
Wydaje mi się, że nie to było tylko do zrozumieniu ponieważ z pewnością parę osób tak próbuje skłonić kolegów czy też kogoś bliższego do tego aby zaczął pisać posty. Ten temat już chyba na nic się nie zda, a może.. Sam nie wiem, ja już nic nie mam do powiedzenia chciałem tylko ożywić użytkowników jak i administrację forum.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek