Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Chodzicie do kina? Co polecicie?
(17-02-2012 16:51) #1

Video Chodzicie do kina? Co polecicie?

Jak w temacie Wesoly
Ja uwielbiam klimat kina, tylko często fundusze mnie ograniczają...
Takie życie, trzeba wybierać.

Ja byłam niedawno na Idach marcowych (super) i zaintrygował mnie trailer "Sponsoringu"...


Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(25-05-2012 15:52) #11

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

Również była i jestem zadowolona. Bardzo dobre kino akcji z ciekawym tłem tematyczny, ale to mamy już wyjaśnioneWesoly i świetny Mel Gibson. Fajne relacje bohaterów, czarny humor jak u TarantinoWesoly i fajne zakończenie. Od początku kibicowałam głównemu bohaterowi żeby dowalił wszystkim łotromWesoly bo on był dla mnie zły/dobry łotrWesoly

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2012 15:58 przez Lydka.)

(28-05-2012 16:33) #12

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

(25-05-2012 15:52)Lydka napisał(a):  Również była i jestem zadowolona. Bardzo dobre kino akcji z ciekawym tłem tematyczny, ale to mamy już wyjaśnioneWesoly i świetny Mel Gibson. Fajne relacje bohaterów, czarny humor jak u TarantinoWesoly i fajne zakończenie. Od początku kibicowałam głównemu bohaterowi żeby dowalił wszystkim łotromWesoly bo on był dla mnie zły/dobry łotrWesoly


Zgadza się!
Jakby ktoś chciał coś lżejszego, to polecam "Połów szczęścia w Jemenie", przed leciał też trailer "Uwodziciela" i wyglada równiez smakowicie...


(30-05-2012 12:03) #13

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

[/quote] Zgadza się!
Jakby ktoś chciał coś lżejszego, to polecam "Połów szczęścia w Jemenie", przed leciał też trailer "Uwodziciela" i wyglada równiez smakowicie...
[/quote]

Wybieram się na "Uwodziciela" to jedna z ambitnych ról Roberta Pattinsona- jestem bardzo ciekawa jak sobie poradzi, ale docenia go już tylu wybitnych reżyserów, że spodziewam się najlepszegoWesoly


(06-06-2012 11:31) #14

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

Też idę na film z Pattinsonem ale już taki całkowicie "poważny" tzn nie gra tam wampira ani amanta.
Film to Cosmopolis i reżyserem jest Cronenberg co mnie do filmu przekonało. Nawet do samego Pattinsona się przekonałem bo tyle się o nim mówi a nic nie oglądałem a nie chce wyrabiać sobie zdania na "zmierzchu".


(06-06-2012 11:56) #15

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

Wbrew temu co się o nim mówi, to jest całkiem dobrym aktorem, widziałem go w kilku filmach i naprawdę daje radę chłopak. Wesoly
Jak się na The Avengers wybierałem, ale chyba w końcu zaczekam i ściągnę.


(11-06-2012 12:29) #16

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

Jak się na coś napalę to muszę to w kinie obejrzec. Oprócz horrorów bo tych z reguły nie oglądam w kinie bo bym padł.Jezyk1 Fajnie, że potwierdzają się dobre intuicje o dawnym EdwardzieWesoly


(25-06-2012 15:41) #17

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

(11-06-2012 12:29)Kotleciarz napisał(a):  Jak się na coś napalę to muszę to w kinie obejrzec. Oprócz horrorów bo tych z reguły nie oglądam w kinie bo bym padł.Jezyk1 Fajnie, że potwierdzają się dobre intuicje o dawnym EdwardzieWesoly

Potwierdzają jak najbardziej!
ja mam dzis wolne i własnie wrócilam z kina z Cosmopolis!
Fajna pora na kino - pusto wszędzie polecam Zęby

Film jest... nietypowy! Trudno powiedzieć po prsotu: było super. Nie było. chwilami było ciężko, chwilami myślałam: what the f**k. Ale siedziałam jakaś wmurowana w siedzenie. Niemal czułam, że siedze w tej limuzynie...

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2012 15:42 przez Halinka.)

(17-12-2012 19:57) #18

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

Ja uwielbiam chodzić do kina ale do 3D. A na zwykłym filmie to ostatnio byłam na ' Listy do M. ' jak najbardziej polecam Wesoly


(19-12-2012 17:29) #19

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

A ja tam wolę oglądnąć film w domu, w zaciszu i nie muszę na nikogo zwracać uwagi.


(22-12-2012 15:19) #20

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

Nie lubię chodzić do kina. Wolę film oglądnąć w domu w wąskim gronie odbiorców.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek