Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Chodzicie do kina? Co polecicie?
(17-02-2012 16:51) #1

Video Chodzicie do kina? Co polecicie?

Jak w temacie Wesoly
Ja uwielbiam klimat kina, tylko często fundusze mnie ograniczają...
Takie życie, trzeba wybierać.

Ja byłam niedawno na Idach marcowych (super) i zaintrygował mnie trailer "Sponsoringu"...


Strona 4 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(21-06-2016 13:44) #31

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

No ja byłam na Alicji ostatnio z Johnnym Deppem i jestem bardzo zadowolona !!!


(21-06-2016 15:48) #32

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

CZekam na najnowszego Woody Allena!!! Wesoly w Cannes zrobił dobre wrażenie!


(04-07-2016 15:59) #33

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

My byliśmy na Alicji, bardzo mocno polecamy. Wesoly Mądra bajka, fajny przekaz o wartości czasu. Teraz wybieramy się na Dori, bo zbieramy naklejki do paszportu. Wesoly


(05-07-2016 18:20) #34

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

Za granicę? xD Nie, ale serio. Jaki paszport?



(07-07-2016 11:45) #36

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

(05-07-2016 18:20)MałaMimi napisał(a):  Za granicę? xD Nie, ale serio. Jaki paszport?

Taka akcja wakacyjna dla dzieci w Cinema City. Dostają paszport i zbierają naklejki za wybrane obejrzane filmy/bajki. I tam masz następne nagrody za konkretną ilość filmów: jakieś słodycze, figurki czy inne niespodzianki. Wesoly


(12-07-2016 21:24) #37

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

(06-07-2016 15:23)sedes napisał(a):  polecacie coś nowego w kinach ?

Ja polecam Bardzo Fajnego Giganta, byliśmy ostatnio i przyznaję, że pierwszy film tego typu, na którym bawiłam się tak dobrze xD.
Też dorwałyśmy swój paszport i w kolejce jest Szajbus i pingwiny !


(17-07-2016 14:01) #38

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

Też myślałam o Szajbusie, Giganta też nam polecano. Dopiero wróciliśmy z urlopu i raczej poczekamy na kolejny film w kolejce Wesoly Nie możemy się doczekać kolejnej części Epoki Lodowcowej, ale to jeszcze trochę...


(23-07-2016 10:26) #39

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

Szajbus super, bardziej się podobał młodej niż BFG. No i Ta opcja z paszportem filmowym w cinema jest fajna. Moja uwielbia naklejki, mamy już 4 filmy, nie byłyśmy tylko na tini.


(26-07-2016 16:33) #40

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

(23-07-2016 10:26)Halinka napisał(a):  Szajbus super, bardziej się podobał młodej niż BFG. No i Ta opcja z paszportem filmowym w cinema jest fajna. Moja uwielbia naklejki, mamy już 4 filmy, nie byłyśmy tylko na tini.

Szajbus zdecydowanie i mojej podobał się bardziej. Ja muszę przyznać, że dołączam do tej opinii.
Nie był naiwny, miał swój klimat i widoki Australii- nie sądziłam, że jest tam tak...bajkowo <3. Gdyby było odrobinę (jakieś 10 tys zł) taniej, to z chęcią zobaczyłabym na żywo ten rezerwat pingwinów Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek