Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Chodzicie do kina? Co polecicie?
(17-02-2012 16:51) #1

Video Chodzicie do kina? Co polecicie?

Jak w temacie Wesoly
Ja uwielbiam klimat kina, tylko często fundusze mnie ograniczają...
Takie życie, trzeba wybierać.

Ja byłam niedawno na Idach marcowych (super) i zaintrygował mnie trailer "Sponsoringu"...


(04-03-2012 22:44) #2

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

Ja też byłem na Idach -dobry film, na Artyście też polecam.
Myślę również o Sponsoringu, byłaś już może??


(14-03-2012 11:37) #3

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

nie byłam, ale dziś się wybieram -przy okazji zobaczę co w trawie piszczy. Trailery kinowe dają dobry obraz tego , czego można się spodziewać po filmie Wesoly


(21-04-2012 15:08) #4

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

może american pie może demony, Zaginiona


(21-04-2012 15:10) #5

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

American Pie Reunion i Ted


(23-04-2012 10:08) #6

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

(21-04-2012 15:10)R10barca napisał(a):  American Pie Reunion i Ted
Nie...
Amercian pie oglądać w kinie?? Za dużo kasy macie czy jak? :/

Ja się wybieram na Nietykalnych, a potem na "Dorwać Gringo" -Mel zrobił sporo zamieszania tym filmem, w USA jest zabroniony Alien


(07-05-2012 16:28) #7

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

No tak jak w ameryce powstają jakieś piły czy inne takie filmy to jest ok a jak ktoś robi film skorumpowanych glinach i mafii gdzie nic nie jest jasne to trzeba zakazać.
A też, że im się chciało zakazywać- wiadomo, że przez to więcej ludzi będzie chciało to obejrzeć.
Bez skandalu też bym poszedł bo lubię Mela w akcji.Jezyk1


(08-05-2012 13:52) #8

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

(07-05-2012 16:28)Kotleciarz napisał(a):  No tak jak w ameryce powstają jakieś piły czy inne takie filmy to jest ok a jak ktoś robi film skorumpowanych glinach i mafii gdzie nic nie jest jasne to trzeba zakazać.
A też, że im się chciało zakazywać- wiadomo, że przez to więcej ludzi będzie chciało to obejrzeć.
Bez skandalu też bym poszedł bo lubię Mela w akcji.Jezyk1

Ale ze skandalem ślinka jeszcze bardziej cieknie Oczko
Blant


(17-05-2012 11:25) #9

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

Sama atmosfera skandalu mnie nie rusza ale bardziej to co się za nim kryje.

Byłem na Gringo i jednak mieli powodu, żeby zakazywać tego filmu. Oczywiście polityczne powodu a nie jakieś estetyczne. Kawał dobrej akcji z trochę czarnym humorem. Gibson, chociaż nie gra tam niewiniątka tylko poważnego złodzieja to i tak wydaje się sympatyczny w porównaniu z tymi bandziorami. Były momenty, że samemu chciało się rzucić granatem jak, gangsterzy wpadli na pomysł, żeby jednego chłopca przehandlować na organy.
Jestem pod wrażeniem.


(17-05-2012 11:47) #10

RE: Chodzicie do kina? Co polecicie?

(17-05-2012 11:25)Kotleciarz napisał(a):  Sama atmosfera skandalu mnie nie rusza ale bardziej to co się za nim kryje.

Byłem na Gringo i jednak mieli powodu, żeby zakazywać tego filmu. Oczywiście polityczne powodu a nie jakieś estetyczne. Kawał dobrej akcji z trochę czarnym humorem. Gibson, chociaż nie gra tam niewiniątka tylko poważnego złodzieja to i tak wydaje się sympatyczny w porównaniu z tymi bandziorami. Były momenty, że samemu chciało się rzucić granatem jak, gangsterzy wpadli na pomysł, żeby jednego chłopca przehandlować na organy.
Jestem pod wrażeniem.
Ja już nawet podejrzewałam, że im się uda! Na szczęscie Mel wpadł w samą porę Oczko
Rzeczywiście dobre kino akcji. Wciąga - zagadkowy motyw chronienia chłopca i te wyczyny Drivera... Stary, dobry Mel wciąż daje radę Oczko





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek