Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Cholerny kot
(19-01-2013 23:28) #1

Cholerny kot

Mój kot spadł z balkonu (4 piętro). Natychmiast zbiegłem go ratować. Niestety potknąłem się o niezawiązane sznurowadła i schody uderzyły mnie w głowę i złamały mi nogę. Po chwili odzyskałem świadomość i obolały czekałem na ratunek. W tym czasie mój kot cały i zdrowy przemaszerował obok mnie i poszedł z powrotem do mieszkania nie zwracając na mnie najmniejszej uwagi.


(30-04-2016 21:24) #2

RE: Cholerny kot

(19-01-2013 23:28)Niebieska napisał(a):  Mój kot spadł z balkonu (4 piętro). Natychmiast zbiegłem go ratować. Niestety potknąłem się o niezawiązane sznurowadła i schody uderzyły mnie w głowę i złamały mi nogę. Po chwili odzyskałem świadomość i obolały czekałem na ratunek. W tym czasie mój kot cały i zdrowy przemaszerował obok mnie i poszedł z powrotem do mieszkania nie zwracając na mnie najmniejszej uwagi.


Czyli jaki z tego morał? Pamiętać, że kot zawsze spada na cztery łapy, a my już niekoniecznie.


(05-05-2016 20:58) #3

RE: Cholerny kot

(19-01-2013 23:28)Niebieska napisał(a):  Mój kot spadł z balkonu (4 piętro). Natychmiast zbiegłem go ratować. Niestety potknąłem się o niezawiązane sznurowadła i schody uderzyły mnie w głowę i złamały mi nogę. Po chwili odzyskałem świadomość i obolały czekałem na ratunek. W tym czasie mój kot cały i zdrowy przemaszerował obok mnie i poszedł z powrotem do mieszkania nie zwracając na mnie najmniejszej uwagi.

haha no nieźle.


(24-08-2016 15:20) #4

RE: Cholerny kot

Gdzieś już o tym czytałem słowo w słowo, kropka w kropkę.. taki tekst krąży w internecie od lat.

Ale nowość dla mnie: nie wiedziałem, że "niebieska" to facet Zęby haha


(22-09-2016 09:54) #5

RE: Cholerny kot

(24-08-2016 15:20)osman napisał(a):  Gdzieś już o tym czytałem słowo w słowo, kropka w kropkę.. taki tekst krąży w internecie od lat.

Ale nowość dla mnie: nie wiedziałem, że "niebieska" to facet Zęby haha
Schody Cię uderzyły?nie wiedziałem że skody potrafią bićWow


(03-10-2016 19:37) #6

RE: Cholerny kot

haha no nieźle. i on umarł????????




(09-01-2017 17:18) #9

RE: Cholerny kot

No cóż takie są już koty. One mają swoje ścieżki... a nas mają w d...


(12-07-2017 15:25) #10

RE: Cholerny kot

Gdyby nie kot nigdy byś nie wpadł na to, że trzeba wiązać sznurowadła. Zęby Na Twoim miejscu wynagrodziłbym mu to. Swojego kota rozpieszczam Snack Skin & Coat Cat-VetExpert. To smakołyk z łososiem dla kotów w postaci pałeczek. Mam nadzieję, że już nigdy nie zapomnisz do czego słuużą sznurowadła i życzę powrotu do zdrowia. Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek