Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Ciekawostki o Mikołaju
(19-08-2011 22:13) #1

Ciekawostki o Mikołaju

Ostatnio musiałem zetknąć się z czymś, co jedni uwielbiają ( bo na tym zarabiają ), a niektórzy nienawidzą (tak jak ja ). Chodzi mi w tym przypadku o przebieranie sij za świętego Mikołaja. Czy nie sądzicie, że ten grubaśny koleś jest gorszy nawet od mafii sycylijskiej? Nie? No to zobaczmy.

imię: Mikołaj
nazwisko: nieznane
pseudo: święty
zawód: roznosiciel zabawek
pochodzenie zabawek: nieznane, być może zamawia u rosyjskiej mafii, a może przemyca w nich amfetaminę lub jakieś inne dobra doczesne
obywatelstwo: nieznane - niby z Laponii, ale czy ktokolwiek widział jego paszport? Nie sądzę!
znaki szczególne: gruby, w czerwonym wdzianku żeby wszyscy dealerzy go rozpoznawali. Lata zaprzęgiem reniferów ( to chyba niezły stuff zajarał ). Znam wiele opowieści o halucynacjach, zwidach i temu podobnych "akcjach", ale żeby latać zaprzęgiem reniferów - to jest coś!
rodzina: żona - Mary Christmas
dzieci: nie ma
znani wspólnicy: elfy (najprawdopodobniej niewolnicy, pracują za chłepta wody i okruchy ze stołu )
przynależność polityczna: na 100% nie należy do lewicy, gdyż tamci swojego dealera nazywają Dziadek Mróz
znane sposoby działania w terenie: wchodzi przez komin i "zostawia towar" w skarpetach (to moze dlatego ma takie akcje - tyle skarpet sie nawdychać
pogląd socjologiczny: działa na zasadzie sekty - wszystkie dzieci go uwielbiają, chętnie od niego wszystko biorą, a nawet siadają mu na kolanach
okres wzmożonej działalności: od 4 aż do 24 grudnia
stosunek wobec podatków: zaległości z odprowadzaniem podatku święty Mikołaj ma od początku istnienia ZUS-u, tak więc naliczone odsetki wraz z procentami przekraczają już budżet Konga. Dotyczy tylko Polski. Nie jestem w stanie obliczyć na jaką sumę wisi w innych krajach, gdyż nie znam kursu walut w Mozambiku i Nairobi.
Niestety jeśli jesteś rodzicem i chcesz obronić swoje dziecko przed tym mafiozem, przywódcą sekty, ćpunem itd, itd ... musisz uzbroić sie w cierpliwość i w kilka przedmiotów z poniższej listy:

rurka hydrauliczna
bosak
pies bez obroży
karabin grubokalibrowy (Mikołaj to twardy gość)
urzędnik z ZUS-u
kolczatka
widły
UBK (Uniwersalna Blokada Komina) do kupienia w teleszopie za jedyna 99999999999zł + VAT
odsysacz tłuszczu
Ok, to chyba starczy na dzisiaj - mam nadzieję że ten krótki felieton uzmysłowi Wam jak bardzo niebezpieczny jest święty Mikołaj. Jest jeszcze jedna rada - zawsze można pójść do Wojskowej Komendy Uzupełnień. Tam skierują Was do jednostki, gdzie raczej święty nie dojdzie. Aha no i powołajcie się na mnie.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek