Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Coś dobrego do jedzenia
(03-02-2010 23:05) #1

Coś dobrego do jedzenia

Co lubicie jeść, jaki przysmak Wam najlepiej smakuje. Nie chodzi mi tu raczej o typowy obiad typu ziemniaki schabowy i sałatka, ale coś co jecie między posiłkami, przekąski.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

Strona 2 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(12-07-2022 17:37) #11

RE: Coś dobrego do jedzenia

O dobrym jedzeniu zawsze jest warto poczytać. Jeszcze kilka lat temu wydawało mi się, że tylko na mieście można dobrze zjeść. Nie ma się co oszukiwać ale miałem dość niski poziom wiary w swoje umiejętności kulinarne. Na szczęście postanowiłem to zmienić. Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć w internecie, co jest ogromnym ułatwieniem. To jak szybko nauczymy się sprawnie poruszać się w świecie kulinariów, zależy tylko od ilości czasu jaki będziemy w stanie poświęcić. Jeśli chodzi o sprawdzone przepisy to znajdziemy je na takich portalach jak - https://uwielbiam.pl/przepis/swiderki-z-...pomidorami W ten sposób nie zabraknie nam pomysłów na przeróżne dania.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2022 19:09 przez MateuszBrzeczyk.)

(27-12-2023 21:52) #12

RE: Coś dobrego do jedzenia

Powoli zaczynam poznawać podarowany nam przez teściową Thermomix i jestem bardzo zadowolony z tego cuda, jedzenie wychodzi zdrowe, smaczne i nie wymaga zbyt wiele pracy. Wszyscy domownicy bardzo chętnie jedzą posiłki przygotowane na urządzeniu. Zastanawiam się nad rozbudową o nowe funkcje mojego Thermomixa za pomocą dodatków do Thermomixa od firmy CucinaOra. Dodatki są wykonane z dobrej jakości materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością i idealnie pasują. Można znacznie zwiększyć możliwości urządzenia za ich pomocą.


(28-02-2024 20:12) #13

RE: Coś dobrego do jedzenia

Brzmi fajnie. A czy czasami korzystacie z usług takich firm, jak catering kraków? Ja tak, bo nie zawsze jest czas gotować, a tak przynajmniej mogę zjeść coś pożywczego niżeli szybkiego i szkodliwego.
W takich sytuacjach catering jest wręcz niezbędny.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2024 20:12 przez aksela.)




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek