Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Co byś był wstanie zrobić dla pracy ?
(21-02-2012 18:13) #1

Co byś był wstanie zrobić dla pracy ?

No właśnie co byście byli wstanie zrobić dla zdobycia wymarzonej pracy ?.
Czy to by było porzucenie rodziny ?.
Przeprowadzka do innego miejsca zamieszkania a może jeszcze coś gorszego ?.
Do czego byście byli się w stanie posunąć do zdobycia wymarzonej dla was pracy ?.
Zapraszam was wszystkich do dyskusji !...


(29-11-2013 14:20) #2

RE: Co byś był wstanie zrobić dla pracy ?

nie,nie porzuciłabym rodziny nawet dla najwyzszych zarobków.


(21-05-2014 22:26) #3

RE: Co byś był wstanie zrobić dla pracy ?

Przeprowadzić się.


(13-01-2017 07:54) #4

RE: Co byś był wstanie zrobić dla pracy ?

W sumie nie wiem, nie zastanawiałam się. Wszystko też zależy jakiej pracy, bo nie każda zasługuje na to, by się dla niej poświęcać.


(29-03-2017 08:50) #5

RE: Co byś był wstanie zrobić dla pracy ?

Chyba coś takiego jak wymarzona praca nie istnieje. Wszystko ma swoje wady i zalety.


(15-12-2017 16:55) #6

RE: Co byś był wstanie zrobić dla pracy ?

Teraz tak myślę, że raczej nawet nie odważyłabym się przeprowadzić do inne miasta, gdzie nikogo bym nie znała. Ale jakby moja rodzina przeprowadziła się ze mną to jasne nie miałabym z tym największych problemów aby wyjechać z miasta. Ale tak to bym chyba nic z tego co napisałeś nie zrobiła. Jak już bym nie mogła znaleźć pracy gdzieś w okolicy to wtedy może stworzyłabym własną firmę. Gdzie bym wystawiała faktury i wydłużonym terminie płatności. Słyszałam, że to jest bardzo atrakcyjna usługa dla klientów i ich przyciąga. A dzięki sprzedaży tych faktur nie trzeba się martwić o płynność finansową. A więcej o tej sprzedaży faktur można się dowiedzieć z https://www.monevia.pl/planowanie-budzet...podarczej/ . A wracając do tematu to i tak jestem zdania, że dla chcącego nie ma nic trudnego i na pewno bym jakąś pracę znalazła w okolicy. A jako osoba, która szybko się zaaklimatyzuje to uważam, że odnajdę się w każdej pracy i nie mam się co martwić. Bo najważniejsi są ludzie, którzy koło ciebie przebywają, a nie praca jaką się wykonuje.



(22-05-2018 16:13) #8

RE: Co byś był wstanie zrobić dla pracy ?

Nie znam się kompletnie na tym temacie. W związku z tym nie będę mógł pomóc...


W filozofii, religii, etyce lub polityce dwa plus dwa mogło równać się pięć, ale gdy chodziło o skonstruowanie armaty czy samolotu, wynik musiał brzmieć cztery.

(31-08-2018 11:58) #9

RE: Co byś był wstanie zrobić dla pracy ?

Nie zostawiłabym rodziny. Przeprowadzka wchodzi w grę, ale oczywiście nie kosztem najbliższych. Jakieś dodatkowe kursy czy szkolenia też mogą być, ale w granicach rozsądku, bo praca przez 24 godziny na dobę też nie prowadzi do niczego i szybko może przestać dawać satysfakcję


(16-10-2018 12:56) #10

RE: Co byś był wstanie zrobić dla pracy ?

A może warto rozeznać się w tym temacie wśród znajomych? Sądzę, że to może być bardzo dobre rozwiązanie.


Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że były to rzeczy wielkie – Robert Brault




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek