Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości



Co macie w torebkach?
(19-02-2012 22:31) #1

Co macie w torebkach?

Drogie Panie, co nosicie w swojej torebce? Czy oprócz kluczy, telefonu i kosmetyczce nosicie coś jeszcze? Jakieś niezbędne drobiazgi? Zapraszam do dyskusji.


(28-11-2012 12:45) #2

RE: Co macie w torebkach?

Ja to nosze albo woze, jednak moje wyposazenie troche sie rozni
To zaczynamy , klucze od domu, kluczyk od auta, portfel z dok auta, portfel z kasa, latarke, srubokret krzyzakowy, tablet + kabelek z modemem, 2 telefony , pendrive, mikroSD, sluchawki douszne i nauszne,;ostatnio zaplacone rachunki i pisma z WK Lol

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 12:48 przez Alicja.)

(02-02-2015 21:11) #3

RE: Co macie w torebkach?

Chyba wszystko co się da Jezyk1 straszny bałagan mam. To zaczynajmy: klucze, chusteczki, przenośny dysk, pomadkę, błyszczyk, długopisy, parasol, zeszyt, kosmetyczkę, szczotkę do ubrań, paragony, wizytówki i karty promicyjne, pojemniki z żarciem albo już bez, książkę, telefon...


(05-02-2015 22:48) #4

RE: Co macie w torebkach?

(02-02-2015 21:11)Lila napisał(a):  Chyba wszystko co się da Jezyk1 straszny bałagan mam. To zaczynajmy: klucze, chusteczki, przenośny dysk, pomadkę, błyszczyk, długopisy, parasol, zeszyt, kosmetyczkę, szczotkę do ubrań, paragony, wizytówki i karty promicyjne, pojemniki z żarciem albo już bez, książkę, telefon...

a u mnie w torebce pojawiął sie jeszcze torebka awaryjna - taka worko-torba noś mnie, zajmje malutka miejsca a jest super na jakieś zakupy czy nieprzewidziane gabaryty, noszę codziennie.


(15-02-2015 16:33) #5

RE: Co macie w torebkach?

U mnie zależy od dnia - jak idę na fitness, to dochodzi wyposażenie na zajęcia, a kiedy wybieram się na taniec orientalny - nawet chusta z monetkami. Standardowo jednak nie mogę obejść się bez kalendarza, błyszczyka, kremu do rąk, jakiejś książki, chusteczekWesoly


(16-02-2015 18:29) #6

RE: Co macie w torebkach?

Ja w swojej torebce nawet ostatnio znalazłam śrubokręcik!! HAHAHA! Wiecie, taki mały co czasami do zabawek dla dzieci dołączają Jezyk1
Można powiedzieć zatem, że u mnie jest wszystko Zęby Moja torebka jest niczym torebka Hermiony Wesoly


(10-03-2015 16:16) #7

RE: Co macie w torebkach?

wszystko co się da i daltego jest taka ciężka Oczko a jeśli czegoś potrzebuje to oczywisćie okazuje się, że zdążyłam wyjąć Jezyk1


(17-03-2015 14:08) #8

RE: Co macie w torebkach?

pomadka, kalendarz, telefon, portfel Oczko


(17-08-2015 12:59) #9

RE: Co macie w torebkach?

W torebce mam chyba wszystko: telefon, kluczę, chusteczki (wilgotne i normalne), portfel, dokumenty, podstawowe kosmetyki, kalendarz Wesoly Oczywiście im większa torebka tym więcej niepotrzebnych rzeczy tam wrzucam Hahaha


(18-08-2015 19:37) #10

RE: Co macie w torebkach?

Ja mam bałagan Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek