Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Co macie w torebkach?
(19-02-2012 22:31) #1

Co macie w torebkach?

Drogie Panie, co nosicie w swojej torebce? Czy oprócz kluczy, telefonu i kosmetyczce nosicie coś jeszcze? Jakieś niezbędne drobiazgi? Zapraszam do dyskusji.


Strona 3 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(15-02-2018 12:16) #21

RE: Co macie w torebkach?

ja przy sobie mam zawsze mój ukochany krem remescar pod oczy, bo nie wyobrażam sobie zycia bez niego, a odkąd pamiętam mam cienie i worki pod oczami, a to własnie ten krem świetnie je niweluje Wesoly


(23-07-2018 04:49) #22

RE: Co macie w torebkach?

Pół mieszkania Zęby Zależy jaką torebkę ze sobą biorę, jeżeli coś dużego jak np. taka listonoszka to serio pakuję w nią tyle głupot, że potem waży 3kg Oczko Jezeli wychodzą na miasto z małą torebką to tylko telefon, klucze, portfel no i może chusteczki.


(31-08-2018 11:53) #23

RE: Co macie w torebkach?

Ja zawsze mam ze sobą notes i długopis, poza tym chusteczki, kilka ulubionych kosmetyków, małą latarkę i miarkę Zęby


(25-11-2018 20:09) #24

RE: Co macie w torebkach?

Zawsze mam ze sobą nitkę dentystyczną, żeby po zjedzeniu czegoś na mieście uniknąć nieprzyjemnej wtopy! Noszę też chusteczki nawilżane, parasol i gaz pieprzowy-wracam późno do domu. Perfum nie muszę nosić ponieważ używam markowych od https://perfumy.pl/firm-pol-62-Marc-Jacobs.html i jak psiknę się rano to do samego wieczora je na sobie czuję


(14-01-2019 12:24) #25

RE: Co macie w torebkach?

portfel, lusterko, pomadkę ochronną do ust, chusteczki i często też coś do przegryzienia Oczko ostatnio to często wybór pada na musy owocowe tymbark, łatwo zabrać ze soba a są bardzo sycące, jako drugie śnadanie super


(22-02-2019 15:03) #26

RE: Co macie w torebkach?

Takim standardowym zestawem jest oczywiście kosmetyczka, chusteczki, kilka jakiś wizytówek i niepotrzebnych ulotek, klucze i ładowarka do telefonu Wesoly


(10-07-2019 13:34) #27

RE: Co macie w torebkach?

U mnie nie ma zbyt wiele rzeczy - portfel, telefon, klucze i pomadka to wszystko, co mam w obecnej torbie. Takie są efekty minimalizmu Zęby






Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek