Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Co teraz czytasz?
(18-03-2009 18:33) #1

Co teraz czytasz?

Jaką książkę aktualnie czytasz?
Co o niej sądzisz? Podziel się wrażeniami!


(19-03-2009 19:55) #2

RE: Co teraz czytasz?

Ja skończyłem 12 tomową serie i narazie chcę od książek odpocząć. Ale niedługo poszukam jakąś fajną serie fantasy i zacznie się czytanie Zęby


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(19-03-2009 20:00) #3

RE: Co teraz czytasz?

Czytam właśnie cykl Diuna Franka Herberta - aktualnie II tom.
Polecam wszystkim!

@wilk073
MP rulez Jezyk1


(09-05-2009 01:22) #4

RE: Co teraz czytasz?

Życie prywatne Moliera.


//Znowu to samo... Napisz więcej o tej książce a nie spamujesz.
//wilk073


(15-05-2009 22:07) #5

RE: Co teraz czytasz?

Hmm ja od pewnego (dość przeciągającego się już ) czasu zaczytuję się w serii "Mrocznej Wieży" S.Kinga. Jest to świetna książka, która podbiła mój gust, mimo iż podchodziłem do niej sceptycznie, gdyż bardziej miłuję się w klimatach średniowiecznego fantasy ( jeśli już fantastykę czytam).Otóż intrygujący początek zachęca do dalszego czytania, przenosząc nas do innego świata , gdzie czas się pogubił. Roland - ostatni rewolwerowiec - podąża samotnie przez pustynię, podążając tropem "człowieka w czerni". Interesujące prawda? W książce zafascynował mnie ten niezwykły świat, a właściwie światy, które są naprawdę tajemnicze. W późniejszych tomach, spotykamy np. postać ojca Callahana z "Miasteczka Salem" (również polecam ! Wesoly ) . Nietuzinkowa, trzymająca w napięciu opowieść. Co prawda, może ona nie trafiać do serc wszystkich czytelników, ze względu na swą specyfikę, jednakże gdy zostaniecie wciągnięci przez jej klimat, to z przyjemnością czytać będziecie każde jej słowo.


(15-05-2009 22:19) #6

RE: Co teraz czytasz?

(15-05-2009 22:07)Problematyczny napisał(a):  Hmm ja od pewnego (dość przeciągającego się już ) czasu zaczytuję się w serii "Mrocznej Wieży" S.Kinga. Jest to świetna książka, która podbiła mój gust, mimo iż podchodziłem do niej sceptycznie, gdyż bardziej miłuję się w klimatach średniowiecznego fantasy ( jeśli już fantastykę czytam).Otóż intrygujący początek zachęca do dalszego czytania, przenosząc nas do innego świata , gdzie czas się pogubił. Roland - ostatni rewolwerowiec - podąża samotnie przez pustynię, podążając tropem "człowieka w czerni". Interesujące prawda? W książce zafascynował mnie ten niezwykły świat, a właściwie światy, które są naprawdę tajemnicze. W późniejszych tomach, spotykamy np. postać ojca Callahana z "Miasteczka Salem" (również polecam ! Wesoly ) . Nietuzinkowa, trzymająca w napięciu opowieść. Co prawda, może ona nie trafiać do serc wszystkich czytelników, ze względu na swą specyfikę, jednakże gdy zostaniecie wciągnięci przez jej klimat, to z przyjemnością czytać będziecie każde jej słowo.

Stephen King podobno pisze świetne książki. Ja przeczytałem tylko jedną z nich. A mianowicie "Oczy Smoka". Było to kilka lat temu i kulawo pamiętam o co w tej książce chodziło.


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(16-05-2009 09:31) #7

RE: Co teraz czytasz?

Dungeons & Dragons Podręcznik Mistrza Podziemii, Podręcznik Gracza, Księga Potworów. Przeczytam pewnie też D&D Forgotten Realms (serie podręczników), niestety jako pdf. Szykuje mi się Ciekawa zabawa z kumplami.


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(16-05-2009 12:25) #8

RE: Co teraz czytasz?

Dawno już nie grałem w d'n'd Wesoly, chociaż od dłuższego czasu planujemy sesję ze znajomymi Wesoly. Jak dla mnie - świetna zabawa. Pozdrawiam Wesoly


(16-05-2009 19:58) #9

RE: Co teraz czytasz?

Ogólnie papierowe RPG są świetne.
Niestety, wszyskie książki mam jako pdf'y.
Mam podręczniki do wiedźmina, WFRP, DnD, Arkony Neuroshimy i Wampira.

Stephena King bardzo lubię, chociaż czytałem tylko Sklepik z Marzeniami, Miasteczko Salem i Oczy Smoka.
Wczoraj skończyłem też czytać "Piekło Pocztowe" Pratchetta.


(08-07-2009 14:21) #10

RE: Co teraz czytasz?

Niedługo mam zamiar załatwić sobie "Brisingr" Christopera Paolini. Podobno nudna ale się zobaczy... Oczko


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek