Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Co teraz czytasz?
(18-03-2009 18:33) #1

Co teraz czytasz?

Jaką książkę aktualnie czytasz?
Co o niej sądzisz? Podziel się wrażeniami!


Strona 11 (Post powyzej jest pierwszym w watku)

(13-12-2016 14:15) #102

RE: Co teraz czytasz?

"Gole wszech czasów" Egmontu. Kolejna fajna książka z serii piłkarskiej. A fajna jest, bo mogą ją spokojnie czytać dzieci, jak i dorośli - biografii piłkarzy (bo w tej serii były głownie biografie) jest sporo, ale prawie zawsze były pisane tylko pod dorosłych.




(01-03-2017 16:54) #105

RE: Co teraz czytasz?

Ja teraz czytam "Opowieści o Czujątkach" i mam nadzieję wykorzystać te ćwiczenia w codziennej pracy z dziećmi. Posiadam już kilka pozycji, z których można się dość dużo dowiedzieć. Zazwyczaj kupuję je tutaj: https://ksiegarnia.conrad24.pl/6-podreczniki-szkolne Oprócz podręczników szkolnych można właśnie znaleźć książki z różnych dziedzin nauki.


(06-03-2017 13:48) #106

RE: Co teraz czytasz?

historię włoskiej mafiiZ_jezorem poza tym igrając z ogniem oraz harry potter po raz kolejny


(07-03-2017 13:44) #107

RE: Co teraz czytasz?

po raz kolejny wziełam sie za cala serię harrego


(09-05-2017 09:34) #108

RE: Co teraz czytasz?

Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu na czytanie, ale staram sie przeczytać przynajmniej jedna ksiązkę w miesiącu. Teraz czytam sekretne życie drzew. Książka jest ciekawa, namowiła mnie na nią dziewczyna, która kupiła ją pierwsza. Jeśli macie ochotę na dobrą literaturę faktu to polecam.
Inne ksiażki które czekają na mnie w kolejce to
seria miecz prawdy Goodkinda
kilka ksiażek Zychowicza
oraz mistrz i małgorzata

Jeśli chodzi o księgarnie to kilka razy już zrobiłem zakupy w Lovebooks: http://lovebooks.pl/ - księgarnia miewa dobre ceny


(22-05-2017 10:08) #109

RE: Co teraz czytasz?

Ostatnio czytałem "13 powodów", świetna książka, bardzo wciągająca i trzyma w napięciu do samego końca, tak jak lubię Oczko teraz jednak króluje u mnie literatura prawnicza bo sesja zbliża się wielkimi krokami Smutek






Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek