Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Co teraz czytasz?
(18-03-2009 18:33) #1

Co teraz czytasz?

Jaką książkę aktualnie czytasz?
Co o niej sądzisz? Podziel się wrażeniami!


Strona 15 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(21-05-2018 11:55) #141

RE: Co teraz czytasz?

A ja dostałam wczoraj na targach książki nowe dzieło Ewy Madeyskiej "Ostatni portret Melanii", zapowiedzieli juz że to jest pierwsza część trylogii. Na razie czyta się wspaniale, nie standardowa fabuła, jest spoko. Szczególnie polecana jest dla kobiet, które są zmęczone romansidłami i chcą czegoś ambitniejszego Wesoly


(22-05-2018 09:41) #142

RE: Co teraz czytasz?

"Człowiek, który wspina się na drzewa" J. Aldred. Bardzo fajnie napisany reportaż podróżniczo - przyrodniczy, z nutką refleksji nad sensem życia Wesoly Wciągneło mnie, chociaż się nie spodziewałam, bo zazwyczaj stronię od literatury faktu. A tu proszę, bardzo miło się czytało.


(22-05-2018 13:08) #143

RE: Co teraz czytasz?

Zaczęłam czytać "Negatyw" Klaudiusza Szymańczaka i dla kontrastu "Ostatni portret Melanii" Ewy Madeyskiej- obie pozycję bardzo ciekawe i różne. Ewa Madeyska ma bardzo intrygujący styl pisania, widać doświadczenie, zabawę słowem i inteligencję, bardzo przyjemnie się czyta, obecnie jedynie podczas jazdy autobusem, do pracy, mam wolną chwilę by sięgnąć po czytadło i przyznaje, że "Ostatni portret Melanii" wciąga tak, że zdarzyło mi się przejechać przystanek Wesoly


(25-05-2018 16:25) #144

RE: Co teraz czytasz?

(22-05-2018 09:41)pepuszek napisał(a):  "Człowiek, który wspina się na drzewa" J. Aldred. Bardzo fajnie napisany reportaż podróżniczo - przyrodniczy, z nutką refleksji nad sensem życia Wesoly Wciągneło mnie, chociaż się nie spodziewałam, bo zazwyczaj stronię od literatury faktu. A tu proszę, bardzo miło się czytało.

Trochę głupie pytanie może - a są tam również zdjęcia? Taki reportaz-reportaż?


(29-05-2018 13:06) #145

RE: Co teraz czytasz?

(25-05-2018 16:25)Gravity napisał(a):  
(22-05-2018 09:41)pepuszek napisał(a):  "Człowiek, który wspina się na drzewa" J. Aldred. Bardzo fajnie napisany reportaż podróżniczo - przyrodniczy, z nutką refleksji nad sensem życia Wesoly Wciągneło mnie, chociaż się nie spodziewałam, bo zazwyczaj stronię od literatury faktu. A tu proszę, bardzo miło się czytało.

Trochę głupie pytanie może - a są tam również zdjęcia? Taki reportaz-reportaż?

Nie, nie ma zdjęć, ale plastyczne opisy przyrody i tak Ci wystarczą Wesoly Są jedynie małe ryciny, rysunki drzew. A teraz zaczynam "Ostatni portret Melanii" Ewy Madeyskiej. Dopiero drugi rozdział, więc ciężko oceniać, ale jest zabawnie Zęby


(04-06-2018 07:48) #146

RE: Co teraz czytasz?

W tym momencie brakuje mi zacięcia na dobrą książkę. Ktoś może coś poleci z gatunku fantasy? Coś raczej mało znanego więc żadna Gra O Tron itp Oczko


(14-06-2018 00:03) #147

RE: Co teraz czytasz?

(22-05-2018 13:08)kowal.owa napisał(a):  Zaczęłam czytać "Negatyw" Klaudiusza Szymańczaka i dla kontrastu "Ostatni portret Melanii" Ewy Madeyskiej- obie pozycję bardzo ciekawe i różne. Ewa Madeyska ma bardzo intrygujący styl pisania, widać doświadczenie, zabawę słowem i inteligencję, bardzo przyjemnie się czyta, obecnie jedynie podczas jazdy autobusem, do pracy, mam wolną chwilę by sięgnąć po czytadło i przyznaje, że "Ostatni portret Melanii" wciąga tak, że zdarzyło mi się przejechać przystanek Wesoly

Jakiś czas temu czytałam Madeyska "Klątwa Rodziny O" i "Katoniela" były to dobre książki Wesoly może Ostatni Portret Melanii jest akurat tytułem dobrym na wakacje Wesoly
Ostatnio czytam historyczne książki jakoś tak po Koronie Królów mnie naszło Zęby


(27-06-2018 22:40) #148

RE: Co teraz czytasz?

Skończyłem właśnie "Hate" Gibbons. Bardzo fajna książka o nienawiści ale i trochę o nadziei.


(28-06-2018 10:43) #149

RE: Co teraz czytasz?

(27-06-2018 22:40)Kotleciarz napisał(a):  Skończyłem właśnie "Hate" Gibbons. Bardzo fajna książka o nienawiści ale i trochę o nadziei.
Ja wlasnie skonczylam czytac "Wzgorze pelne slonca"- spoko. Ale chetnie po tej powiesci przeczytalabym cos mocniejszego. Zdradzisz cos wiecej? Jkai to gatunek?


(29-06-2018 10:19) #150

RE: Co teraz czytasz?

Ja mam brzydki nawyk czytania 3 rzeczy na raz. Także lecą u mnie teraz Diana Gabaldon seria "Outlander", Lev Grossman seria "The Magicians" i Jacek Piekara seria o Mordimerze Madderdinie. Z czego z tą ostatnią pozycją ostrożnie, porusza tematy religijne i niestety może niektórych obrażać.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek