Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Co teraz czytasz?
(18-03-2009 18:33) #1

Co teraz czytasz?

Jaką książkę aktualnie czytasz?
Co o niej sądzisz? Podziel się wrażeniami!


Strona 16 (Post powyzej jest pierwszym w watku)
(29-06-2018 21:19) #151

RE: Co teraz czytasz?

(28-06-2018 10:43)Luskaa napisał(a):  
(27-06-2018 22:40)Kotleciarz napisał(a):  Skończyłem właśnie "Hate" Gibbons. Bardzo fajna książka o nienawiści ale i trochę o nadziei.
Ja wlasnie skonczylam czytac "Wzgorze pelne slonca"- spoko. Ale chetnie po tej powiesci przeczytalabym cos mocniejszego. Zdradzisz cos wiecej? Jkai to gatunek?

Nawet nie jestem pewien - trochę młodzieżowa, trochę obyczajowa. Cała fabuła rozgrywa się pół roku po zamordowaniu młodej dziewczyny. Rodzina i znajomi próbują wrócić do normalnego życia, ale w dalszym ciągu trwa śledztwo w tej sprawie. I kilka innych rzeczy, które wywrócą akcję do góry nogami, dlatego naprawdę miło się to czyta. Wesoly


(30-06-2018 19:02) #152

RE: Co teraz czytasz?

(29-06-2018 21:19)Kotleciarz napisał(a):  
(28-06-2018 10:43)Luskaa napisał(a):  
(27-06-2018 22:40)Kotleciarz napisał(a):  Skończyłem właśnie "Hate" Gibbons. Bardzo fajna książka o nienawiści ale i trochę o nadziei.
Ja wlasnie skonczylam czytac "Wzgorze pelne slonca"- spoko. Ale chetnie po tej powiesci przeczytalabym cos mocniejszego. Zdradzisz cos wiecej? Jkai to gatunek?

Nawet nie jestem pewien - trochę młodzieżowa, trochę obyczajowa. Cała fabuła rozgrywa się pół roku po zamordowaniu młodej dziewczyny. Rodzina i znajomi próbują wrócić do normalnego życia, ale w dalszym ciągu trwa śledztwo w tej sprawie. I kilka innych rzeczy, które wywrócą akcję do góry nogami, dlatego naprawdę miło się to czyta. Wesoly

Hmm, jutro zerkne w empikuWesoly oby nie byla zbytnim obciazeniem dla glowy, bo nie mam teraz na to nastroju. Ale jak piszesz , ze milo sie czyta...Wesoly


(30-06-2018 23:53) #153

RE: Co teraz czytasz?

Luskaa - dasz radę spokojnie, ostatecznie to książka młodzieżowa, więc dzieje się sporo, ale w trakcie czytania bardziej chce się po prostu dowiedzieć - co będzie dalej. Wesoly


(02-07-2018 13:16) #154

RE: Co teraz czytasz?

(30-06-2018 23:53)Kotleciarz napisał(a):  Luskaa - dasz radę spokojnie, ostatecznie to książka młodzieżowa, więc dzieje się sporo, ale w trakcie czytania bardziej chce się po prostu dowiedzieć - co będzie dalej. Wesoly
Mam, dopiero zaczelam, ale faktycznie wciaga i jak na razie nie dolujeWesoly
Swoja droga, az trudno uwierzyc, ze ta historia wydarzyla sie naprawde...


(02-07-2018 20:48) #155

RE: Co teraz czytasz?

A wydarzyła się - niestety, choć "plusem" tego wydarzenia był fakt, że zaczęto więcej zwracać uwagi na hejt w przestrzeni, tej realnej i tej internetowej też.


(03-07-2018 20:06) #156

RE: Co teraz czytasz?

"Żmijowisko" Wojciecha Chmielarza. W przeciwieństwie do innych książek tego autora, ta jest bardziej powieścią obyczajową niż kryminałem.


(06-07-2018 15:13) #157

RE: Co teraz czytasz?

Aktualnie pochłaniam trylogię Stiega Larssona


(29-07-2018 21:11) #158

RE: Co teraz czytasz?

Czytacie artykuły czy tylko i wyłącznie książki? Wydaje mi się, że czytając różnego rodzaju artykuły możemy dowiedzieć się więcej na życiowe tematy. Niedawno natrafiłam na to jak przestać być singielką https://samotnosc.org.pl/jak-przestac-byc-singielka/ sama nią jestem.. dlatego zaczęłam szukać czegoś w tym temacie.


(02-10-2018 15:04) #159

RE: Co teraz czytasz?

A teraz zaczynam "Kopnij piłkę ponad chmury" Szelezińskiej. Reportaże z Nepalu. Historie głównie o tym, jak niszczące są uprzedzenia i ciasne struktury społeczne... Będzie trudna emocjonalnie lektura, przeczuwam.


(15-10-2018 22:15) #160

RE: Co teraz czytasz?

(02-10-2018 15:04)pepuszek napisał(a):  A teraz zaczynam "Kopnij piłkę ponad chmury" Szelezińskiej. Reportaże z Nepalu. Historie głównie o tym, jak niszczące są uprzedzenia i ciasne struktury społeczne... Będzie trudna emocjonalnie lektura, przeczuwam.
Ja jestem na swiezo po lekturze, rewelacyjna ksiazka. Dobrze przedstawiona tamtejsza kultura i podejscie do tradycji, wiary... Nie jest emocjonalnie obciazajaca, ale na pewno zostawi Cie z przemysleniamiWesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek