Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Co was irytuje w wierze chrześcijańskiej?
(24-07-2010 10:20) #1

Co was irytuje w wierze chrześcijańskiej?

Co Wam się nie podoba w wierze chrześcijańskiej, jak ktoś innego wyznania, to co jemu się nie podoba w Swojej???

Mnie się nie podoba sprawa antykoncepcji i eutanazji, czego chrześcijaństwo zabrania


(24-07-2010 14:57) #2

RE: Co was irytuje w wierze chrześcijańskiej?

Mnie również to wkurza, a przede wszystkim drażni mnie zupełny brak tolerancji dla innych wyznań religijnych.


(24-07-2010 23:15) #3

RE: Co was irytuje w wierze chrześcijańskiej?

Zupełny brak tolerancji? Objawiający się w czym...?
Niebieska... Zwróciłaś uwagę co by się stało gdyby wybudowano kościół w kraju islamskim/muzułmańskim...? Kościół by spalono lub wysadzono, a budowczniczy zostaliby powieszeni lub zamordowani w inny sposób.
A w chrześcijańskiej Europie mało jest wybudowanych meczetów?
No to może, żeby nie był tylko jeden przykład... Przejdźmy do Afryki. Tam ludzie często są brutalnie mordowani po prostu za wyznanie czy kolor skóry.
Uważasz że chrześcijaństwo ze swoim "nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe" jest mało tolerancyjne? Chyba zbyt tolerancyjne raczej... Bo niedługo Ci Muzułmanie wszyscy zaleją Europę i chrześcijaństwo przestanie istnieć.


Mój sprzęcik:\r\nCore 2 Duo E8400 3.0Ghz LGA775 BOX @ 4,00 Ghz \r\nDFI LanParty LT X48-T2R\r\nHDD SAMSUNG 750GB HA751LJ 7200\r\nDWIE: Asus HD4850 512MB DDR3 256bit\r\nOCZ DDR2 4096MB PC800 DUAL 2x2048MB CL4 REAPER\r\nCHIEFTEC CFT-750-14C\r\nOb. NZXT LeXa Black - Redline Edition\r\nRadi. THERMALRIGHT (ULTRA-120EX)\r\nWent. XILENCE

(25-07-2010 20:06) #4

RE: Co was irytuje w wierze chrześcijańskiej?

Platonow, nie oszukujmy się: żadna religia nie jest tolerancyjna i każda uważa, że ona jest jedna, ta prawdziwa. A to co mówiłeś to prawda.


(30-03-2011 18:58) #5

RE: Co was irytuje w wierze chrześcijańskiej?

(24-07-2010 23:15)Platonow napisał(a):  Zupełny brak tolerancji? Objawiający się w czym...?
Niebieska... Zwróciłaś uwagę co by się stało gdyby wybudowano kościół w kraju islamskim/muzułmańskim...? Kościół by spalono lub wysadzono, a budowczniczy zostaliby powieszeni lub zamordowani w inny sposób.
A w chrześcijańskiej Europie mało jest wybudowanych meczetów?
No to może, żeby nie był tylko jeden przykład... Przejdźmy do Afryki. Tam ludzie często są brutalnie mordowani po prostu za wyznanie czy kolor skóry.
Uważasz że chrześcijaństwo ze swoim "nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe" jest mało tolerancyjne? Chyba zbyt tolerancyjne raczej... Bo niedługo Ci Muzułmanie wszyscy zaleją Europę i chrześcijaństwo przestanie istnieć.

Nie sądzisz, że przesadziłeś?


(30-03-2011 19:25) #6

RE: Co was irytuje w wierze chrześcijańskiej?

A, i jeszcze jedno mnie strasznie irytuje. Człowiek myśli, że jest aż człowiekiem, a tak naprawdę jest tylko człowiekiem Zęby


(28-12-2012 17:12) #7

RE: Co was irytuje w wierze chrześcijańskiej?

Nie podoba mi się to, że nasza wiara jest za pieniądze. Ksiądz to już nawet mszy za darmo nie odprawi.


(18-03-2018 01:32) #8

RE: Co was irytuje w wierze chrześcijańskiej?

amtykompcencja jest zła gdysz dziecko ma byś darem Boga a nie wyrobem nauki a etanazja to morderstwo moze na zyczenie ale osoba moz bys nie wpełni psychicna a chrześcijanin musi przeżywać krzyże zakazane samobujstwa etanazje zycie trzeba szanowac





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek