Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościCzerwiec 2012
(30-03-2011 14:02) #1

Czerwiec 2012

Temperatura w cieniu przekracza 45 stopni Celsjusza. Prezydent Kazimierz Marcinkiewicz (53 l.) ociera pot z czoła i otwiera mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

Stadion narodowy w Warszawie pęka w szwach. Ceremonię otwarcia na żywo ogląda 70 tysięcy kibiców. Miliony Polaków w napięciu czekają na artystę, który zaśpiewa polski hymnu. Na potężnej scenie pojawia się... Edyta Górniak (40 l.)!

W 2012 roku Polska to zupełnie inny kraj! Potężna machina przygotowująca nas do największej piłkarskiej imprezy w Europie zrobiła swoje. Powstały autostrady i nowoczesne lotniska, a euro zastąpiło złotówkę. Zarobki Polaków zrównały się ze stawkami europejskimi. Kolejno Łódź, Wrocław, Kraków, Poznań i Wrocław odnotowują swojego milionowego mieszkańca. Niesamowity poziom urbanizacji zawdzięczamy głównie Azjatom, których w Polsce są już 3 miliony. Dla nich staliśmy się ekonomicznym rajem.

Takiego przyspieszenia polska gospodarka jeszcze nie przeżyła. W ciągu pięciu lat wpompowano w nią 40 mld euro! Roczne tempo rozwoju przekroczyło 9 proc.!

Zmiany klimatyczne zmieniły Europę. Włochy, Grecję, Hiszpanię i południową Francję nawiedziły susze. Pojawiły się tam pustynie, na których temperatura osiąga 50 stopni w cieniu. Nic dziwnego, że turyści rozkochali się w śródziemnomorskim klimacie Polski!

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek