Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Czy bycie facetem jest fajne?
(18-11-2012 21:39) #1

Czy bycie facetem jest fajne?

Czy chciałybyście zamienić się choć na jeden w faceta? Gdyby to było możliwe co byście najpierw sprawdziły? Czy pomogło by to ich zrozumieć? Czy bycie facetem jest fajniejsze od bycia kobietą? Dlaczego tak, dlaczego nie? Zapraszam do dyskusji.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2012 21:51 przez Niebieska.)

(18-11-2012 22:00) #2

RE: Czy bycie facetem jest fajne?

Oj nie, nie chciałabym być facetem. Faceta nie trzeba rozumieć bo nie jest skomplikowany.
Na roku jestem ja jedna i sami faceci, mam nad nimi władzę haha, jednak wole z nimi pogadać o wszystkim niż z dziewczynami plotkować. Zresztą ja się wychowałam wśród chłopaków więc wiem na co ich stać.


(18-11-2012 22:02) #3

RE: Czy bycie facetem jest fajne?

Ja też prawdę mówiąc lepiej dogadywałam się z facetami niż z dziewczynami. Jednak nie chciałabym się zamienić na facet nawet na godzinę bo po prostu nie wytrzymałabym Lol


(18-11-2012 22:14) #4

RE: Czy bycie facetem jest fajne?

Bycie facetem jest normalnie zajebiste !!!.
Niekulturalne zachowanie, bekanie w miejscu publicznym, picie, imprezy z dziewczynami oraz zdobywanie reputacji ogiera. To jest coś !.


(18-11-2012 22:17) #5

RE: Czy bycie facetem jest fajne?

Ale to jest Kobiecy Kącik psze pana Jezyk1 Nie Ciebie to dotyczy Jezyk1 Lol


(18-11-2012 22:19) #6

RE: Czy bycie facetem jest fajne?

Ale się wtrąciłem aby bronić męską płeć ! Zęby

Notatka od Niebieska, 18-11-2012 22:20:

Od dziś Damian jest kobietą Jezyk1


(18-11-2012 22:19) #7

RE: Czy bycie facetem jest fajne?

(18-11-2012 22:02)Niebieska napisał(a):  Ja też prawdę mówiąc lepiej dogadywałam się z facetami niż z dziewczynami. Jednak nie chciałabym się zamienić na facet nawet na godzinę bo po prostu nie wytrzymałabym Lol

Pytanie za 100pkt: Czego byś nie wytrzymała? Wiem że nie możemy sobie pozwolić na zakładanie nogi na nogę, ale to chyba nic takiego strasznego? Jezyk1
I dlaczego z facetami łatwiej było się dogadać?


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(18-11-2012 22:22) #8

RE: Czy bycie facetem jest fajne?

Nie wytrzymałabym męskiego trybu życia Jezyk1 I sikania na stojąco i męskiego ego.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek