Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Czy fajnie być kobietą ?
(18-11-2012 22:39) #1

Czy fajnie być kobietą ?

Panowie co myślicie na ten temat? Czy fajnie być kobietą? Jakie za, jakie przeciw? Czy chcielibyście poznać myśli kobiety? A może stać się kobietą fizycznie na jeden dzień?


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(18-11-2012 23:24) #2

Odp: Czy fajnie być kobietą ?

Na 1 dzień możeOczko Ale na dłuższy czas to raczej nie.


(18-11-2012 23:27) #3

RE: Czy fajnie być kobietą ?

Fizycznie raczej nie... Bardziej chciałbym wiedzieć w jaki sposób myślą kobiety.
One są zakręcone... Tak to Nie, Nie to Tak...


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(18-11-2012 23:32) #4

RE: Czy fajnie być kobietą ?

Zdecydowanie nie... To po prostu zbyt drastyczna zmiana no i okres Jezyk1

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-11-2012 23:35 przez winek.)

(18-11-2012 23:34) #5

RE: Czy fajnie być kobietą ?

To z tym Tak to Nie i Nie to Tak to tylko stereotyp. Kobieta jest zbyt skomplikowana na Was Jezyk1


(18-11-2012 23:37) #6

RE: Czy fajnie być kobietą ?

(18-11-2012 23:34)Niebieska napisał(a):  To z tym Tak to Nie i Nie to Tak to tylko stereotyp. Kobieta jest zbyt skomplikowana na Was Jezyk1

Idac w drugą stronę sikanie na stojąco jest bardzo wymagające i męczące


(18-11-2012 23:37) #7

RE: Czy fajnie być kobietą ?

(18-11-2012 23:34)Niebieska napisał(a):  To z tym Tak to Nie i Nie to Tak to tylko stereotyp. Kobieta jest zbyt skomplikowana na Was Jezyk1

Fakt, kobiety są strasznie skomplikowane...
Nawet komputery są prostsze Jezyk1

A czy baba rozumie inną babę?


Life is brutal, full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas.

(19-11-2012 10:25) #8

RE: Czy fajnie być kobietą ?

Z zasady to jak tak słucham obu płci to czasem wydaje mi się że jestem głupia , bo nie wiem o co chodzi , jakieś półsłówka nie dopowiedziane zdania. Ja nie mam czasu się domyślać o co drugiej stronie kaman. Lubię rzeczowe rozmowy tak to ma być tak, nie to ma być nie, należę do osób konkretnych. Jednak w rozmowach na luzie przy piwie nie przeszkadza mi jak ktoś mówi z podtekstami bo z zasady nie słucham haha.

Czy rozumie chyba na poziomie ciuszki, makijaż, ploteczki w sprawach zawodowych raczej już nie.
Mnie moja płeć bardzo pasuje zawsze mogę skorzystać z atutów żeby przekonać płeć męską do mojego zdania haha.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek