Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Czy lubicie makijaż u dziewczyn?
(13-08-2010 10:45) #1

Czy lubicie makijaż u dziewczyn?

Jak w temacieZ_jezorem
Wolicie, gdy dziewczyny są naturalne czy może umalowane?

Jak dla mnie to mogą być umalowane, ale nie do przesady Wesoly


(29-01-2011 19:58) #2

RE: Czy lubicie makijaż u dziewczyn?

Delikatny nie przesadzony makijaż. Ale bez przesady. Nienawidze "tapety" u kobiet. Boisz się że się pobrudzisz przy dotknięciu....


(12-02-2011 18:54) #3

RE: Czy lubicie makijaż u dziewczyn?

Wole dziewczyny z makijażem ale nie za ostrym.


(05-06-2011 16:01) #4

RE: Czy lubicie makijaż u dziewczyn?

Makijaż ma podkreślać tylko urodę kobiety.Kobiety bez makijażu są i tak piękne.Nieraz kobiety nakładają na siebie za duzo kosmetyków i wyglądają śmiesznie,skromny makijaż wygląda cudownie.


(10-12-2011 22:28) #5

RE: Czy lubicie makijaż u dziewczyn?

Makijaż może być - mi to obojętne - ale robienia z siebie słitaśnego zombi nie toleruję.


(29-10-2017 11:30) #6

RE: Czy lubicie makijaż u dziewczyn?

Ja uważam, że delikatny make up jest ok. Teraz jest tyle możliwości, żeby zrobić fajny makijaż, który jest naturalny i ładnie się prezentuje. Przykładowo aktualnie hitem są gąbeczki do makijażu https://puderek.com.pl/gabki-do-makijazu...ijazu.html . Ta niepozorna gąbeczka perfekcyjnie rozciera podkład na całej twarzy, nie pozostawiając żadnych smug. Myślę, że każda kobieta powinna mieć coś takiego.


(17-01-2018 11:05) #7

RE: Czy lubicie makijaż u dziewczyn?

Też uważam, że delikatny makijaż jest ok. Dlatego chyba lubię lato, bo kobiety wtedy stosują się do tych wszystkich poradników typu http://www.ezebra.pl/Lekki-makijaz-na-la...96001.html i chodzą w lekkich makijażach. Zimą zawsze mają więcej tapety na sobie. Co dla mnie nie jest atrakcyjne. Szczególnie, że nawet często się nie starają aby makijaż wyglądał naturalnie. Ja nawet nie chce wiedzieć ile czego one na tą twarz nakładają. Dla mnie ważne jest aby gdy zmyją makijaż nie wyglądały jak kompletnie inna osoba.



(13-02-2018 14:04) #9

RE: Czy lubicie makijaż u dziewczyn?

Ja też nie lubię wyzywającego makijażu albo jak kobieta przesadza i nakłada na siebie tak dużą ilość tapety, że można by szpachelką zdejmwować Wesoly Moja Agata na szczęście ubiera się i maluje skromnie, choć czasem lubi zaszaleć. Mam przy okazji do Was pytanie, bo na tej stronie - https://lirene.pl/jak-wybrac-odpowiedni-...do-twarzy/ info, że teraz podkłady są dostosowane do cery kobiecej. Znacie, koleżanki, jakiś dobry fluid do cery przetłuszczającej się? Bo moja Agatka ma taką cerę i chciałbym jej sprawić dobry prezent na urodziny (w połowie marca)...


(26-04-2018 13:26) #10

RE: Czy lubicie makijaż u dziewczyn?

Ja lubię leciutki make-up jak już Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek