Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Czy mobilny internet wyprze internet stacjonarny?
(23-02-2012 20:00) #1

Czy mobilny internet wyprze internet stacjonarny?

Jak myślicie czy mobilny internet wyprze internet stacjonarny? Czy urządzeniami, które będą coraz częściej używane do przeglądania netu staną się komórki? Co sądzicie o komórkowych przeglądarkach? Która jest najlepsza? Czy tylko OperaMini zdominuje ten rynek? Zapraszam do dyskusji.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2012 21:06 przez Niebieska.)

(24-11-2012 13:45) #2

RE: Czy mobilny internet wyprze internet stacjonarny?

Wątpię czy wyprze, nie wszędzie mobilny działa. Jednak opuszczając dom to raczej robimy to dla zdrowia. No chyba że ktoś już jest tak uzależniony że siedząc na WC przegląda internet.
Ja korzystam w domu i w pracy. Komórke traktuje jako telefon a nie jako przenośny komputer.


(18-04-2017 12:11) #3

RE: Czy mobilny internet wyprze internet stacjonarny?

ChytryChatownikBlant



(25-01-2018 09:02) #5

RE: Czy mobilny internet wyprze internet stacjonarny?

Myślę,że nie ma takiej opcji. Interet mobilny jest super, mam taki w swoim telefonie ale raczej ne wyprze internetu stacjonarnego bo nigdy nie będzie taki szybki. Wiele osób korzysta z internetu nie tylko do przeglądania stron www, ale również lubi sobie raz na jakiś czas ściągnąć z sieci jakis filmik czy internet jest im przydatny do pracy. W takim przypadku liczy się dobre, stabilne łącze. Światłowód albo internet na kablu
Polecam zajrzeć na tę stronę, na której można sobie porównać oferty internetu
https://panwybierak.pl/
Stacjonarny internet wychodzi nadal taniej od mobilnego.





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek