Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Czy palicie papierosy i pijecie alkohol?
(13-05-2009 21:38) #1

Czy palicie papierosy i pijecie alkohol?

Witam! Mam do was pytanie... Czy lubicie sobie zajarać albo wypić z kumplami? Co o tym sądzicie? Czy to jest zdrowe? Zapraszam do dyskusji.

Narazie w ogóle mnie do tego nie ciągnie... Ale może coś mi się pop***rzy we łbie...
A jeśli chodzi o drugie pytanie... To napewno nie jest zdrowe... Znam kilka osób która wąchają kwiatki od spodu przez to iż jarały kilkadziesiąt lat i z ich płuc zrobiło się śmietnisko...
A picie alkoholu? Rozumiem wypicie sobie browarka czy tam małego kielicha... Ale jeśli ktoś codziennie wypija z pół litra? Napewno każdy z was widział "prawdziwego" żula... I chyba nikt nie chce tak wyglądać...


Pozdrawiam!


God save us everyone
Will we burn inside the fires of a thousand suns?
For the sins of our hand, the sins of our tongue
The sins of our father, the sins of our young


(14-05-2009 14:00) #2

RE: Czy palice papierosy i pijecie alkohol?

Ja jaram Zęby Czasami się napije, ale nie codziennie Jezyk1


(14-05-2009 17:36) #3

RE: Czy palice papierosy i pijecie alkohol?

Ja nie palę i nie mam zamiaru, bardziej wolę sobie wypić.
Ale nie za często, z kumplami 2-3 razy w miesiącu to góra.


(16-05-2009 15:07) #4

RE: Czy palicie papierosy i pijecie alkohol?

Mam 15 lat i już paliłem fajki, ale nie nałogowo. Tak tylko, aby zobaczyć jaki smak i jak to jest jak się pali Wesoly
Szczerze mówiąc z początku mi się podobało, ale potem zrozumiełem, że to nie dla mnie...
Wypić z kumplami mogę, lecz nie tak żeby mi sie w głowie wszystko poprzekręcało.
Moim zdaniem papierosy są niezdrowe i nie powinniśmy ich palić, no jeżeli komuś zależy na zdrowiu to nie będzie palił. A wracając do alkoholu to myślę że picie z umiarem to nic złego, chyba że ktoś pije dużo lub jest nałogowcem to juz wtedy to jest zła rzecz i zarazem duży problem.


(16-05-2009 15:40) #5

RE: Czy palicie papierosy i pijecie alkohol?

Ja nie pijęZęby a tym bardziej nie pale i nie mam zamiaru Wesoly


(16-05-2009 17:28) #6

RE: Czy palicie papierosy i pijecie alkohol?

Jeśli ktoś lubi sobie dobrowolnie niszczyć płuca fajkami, to jego sprawa. Nie zamierzam w wieku 60 lat leżeć w szpitalu z rakiem i jechać na jakichś chemioterapiach. Nie dość, że po tym nie masz włosów, to jeszcze nic nie jesz. Poza tym w nocy się budzisz i wymiotujesz. I tak codziennie. Napromieniowują Cię, dostajesz jakieś dziadostwo, rurka w żyłę, idziesz spać, wymiotujesz w nocy. Z piciem inna sprawa Oczko Tu jak jest jakaś impreza to czemu nie.


[Obrazek: 4453_18_05_09_8_33_01.png]

Filmy, gry, programy i wszystko co wgrywam jest tylko w celu stworzenia kopii zapasowej. Jeżeli nie posiadasz jakiegoś filmu, czy gry, lub innych w wersji oryginalnej nie wolno Ci pobierać tego pliku !

(17-05-2009 20:10) #7

RE: Czy palicie papierosy i pijecie alkohol?

Mnie osobiscie obrzydza sam zapach dymu papierosowego.


(24-05-2009 17:29) #8

RE: Czy palicie papierosy i pijecie alkohol?

Ja jaram fajki, pije , i na imprezkach czasem inne rzeczy Jezyk1 ogólnie to w życiu trzeba spróbować niektórych rzeczy Jezyk1


(29-05-2009 13:31) #9

RE: Czy palicie papierosy i pijecie alkohol?

Właśnie próbować to znaczy raz spróbować. Jezyk1
A Ty chyba nie zrobiłeś tego raz? Jezyk1


Mój sprzęcik:\r\nCore 2 Duo E8400 3.0Ghz LGA775 BOX @ 4,00 Ghz \r\nDFI LanParty LT X48-T2R\r\nHDD SAMSUNG 750GB HA751LJ 7200\r\nDWIE: Asus HD4850 512MB DDR3 256bit\r\nOCZ DDR2 4096MB PC800 DUAL 2x2048MB CL4 REAPER\r\nCHIEFTEC CFT-750-14C\r\nOb. NZXT LeXa Black - Redline Edition\r\nRadi. THERMALRIGHT (ULTRA-120EX)\r\nWent. XILENCE

(29-05-2009 15:00) #10

RE: Czy palicie papierosy i pijecie alkohol?

FAjki nalogowo alkohol okolicznosciowo Wesoly





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek