Forum - HAJLO.COMmunity [ forum dyskusyjne, kasa za posty, forum młodzieżowe, forum wielotematyczne ]


Nabór do ekipy forum!!! Więcej informacji: Napisz PW

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Czy planujecie swoje wakacje?
(24-12-2017 11:44) #1

Czy planujecie swoje wakacje?

Czy planujecie swój urlop ewentualnie wakacje? Z jednej strony wydaje się, iż dokonanie wcześniejszej rezerwacji to coś korzystnego, z drugiej pojawiają się oferty na ostatnią chwilę, z której korzysta wiele osób.


Dla pewnego rodzaju ludzi miłość zaczyna się od czegoś zupełnie drobnego, od głupstwa. Albo nie zaczyna się wcale.


(12-01-2018 18:45) #3

RE: Czy planujecie swoje wakacje?

O, świetne porady Wesoly Z całą pewnością mi się przydadzą Wesoly Dzięki wielkie Wesoly


(19-01-2018 18:10) #4

RE: Czy planujecie swoje wakacje?

Ja jadę w tym roku na narty Wesoly Zastanawiam się teraz nad którąś z tych polis narciarskich Polisanarciarska.pl Wesoly


A najdotkliwszym bólem dla człowieka jest to, że choć wiele rozumie, niczego nie może zdziałać.

(27-01-2018 18:01) #5

RE: Czy planujecie swoje wakacje?

Nie wyobrażam sobie jechania na spontanie bo lubię mieć spokój ducha i umysłu Wesoly. A jak coś się skaszani to co wtedy będzie ? Nagle będziemy zmuszeni rezygnować ?


(30-03-2018 12:41) #6

RE: Czy planujecie swoje wakacje?

To już jest taki czas, że trzeba już zaplanować sobie gdzie się wybrać w tym roku. Warto sobie już przejrzeć oferty na stronach, gdzie oferują całkiem fajne wycieczki. Przykładowo świetne oferty ma platforma Rajskie Wycieczki. Ja tam znalazłam ostatnio ofertę wyjazdu do Santo Domingo Dominikana. Dzięki tej ofercie można przepłynąć przez 4 niezwykłe jeziora i zobaczyć nawet gdzie były nagrywane sceny do Jurassic Park.


(31-03-2018 23:00) #7

RE: Czy planujecie swoje wakacje?

Oczywiście, że planujemy !! Wesoly


(11-04-2018 21:33) #8

RE: Czy planujecie swoje wakacje?

Tak, planowanie to bardzo istotny aspekt.


(12-04-2018 07:59) #9

RE: Czy planujecie swoje wakacje?

Warto jest już teraz zaplanować. Moze się Wam wydawać,że dopiero jest kwiecień ale tak naprawdę zostało juz niewiele miesięcy do sezonu. I warto jest zabukować sobie coś już na dniach Wesoly

Jeśli planowalibyście pojechać w góry albo nad morze to proponowałabym zarezerwować sobie nocleg na stronie:
https://www.sunandsnow.pl/

Jest tutaj możliwośc zabukowania sobie własnego mieszkania


(26-04-2018 21:11) #10

RE: Czy planujecie swoje wakacje?

Trzy lata temu byłem w Busku, malownicza miejscowość nieopodal Gór Świętokrzyskich, w tym roku mam zamiar odświeżyć swoje wspomnienia z tego miejsca. Zatrzymam się w hotelu http://bristolbusko.pl/
Moje wspomnienia są bardzo miłe, ciekawe czy będą takie same po tej wizycie





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Linki

Copyrights

Tłumaczenie: Polski Support MyBB Silnik MyBB Styl: Darek